האזינו: להקת Hooverphonic תבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "Release Me". הלהקה תייצג את בלגיה באירוויזיון לאחר שנבחרה בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה בבלגיה.

[addtoany]

 

להקת הוברפוניק (Hooverphonic) תבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "Release Me". להקה תייצג את בלגיה באירוויזיון לאחר שנבחרה בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה הבלגית. השיר נכתב, כמו תמיד, על ידי חברי ההרכב. חברי Hooverphonic יבצעו את השיר בחצי הגמר הראשון שייערך ב- 12 במאי ויתמודדו מול נציגת ישראל לאירוויזיון – עדן אלנה.
הוברפוניק – Hooverphonic

הלהקה הוברפוניק (Hooverphonic) הוקמה בשנת 1995 על ידי אלכס קאלייר (Alex Callier) אשר משמש כמפיק המוסיקלי וריימונד גירטס (Raymond Geerts) הגיטריסט. במהלך השנים הוחלפו זמרות מובילות רבות, וכעת הזמרת המובילה היא לוקה קרויסברגס (Luka Cruysberghs), בת ה- 18, אשר זכתה ב- The Voice הפלמי בשנת 2017. אלכס פגש לראשונה בלוקה כאשר שימש כשופט ב- The Voice ובהמשך הפך למנטור של הזמרת לאורך העונה בה זכתה.
הלהקה זכתה להכרה בינלאומית כאשר הוציאה את השיר "Mad About You" בשנת 2000. מאז הלהקה הוציאה עשרות שירים והמשיכה לשמור על הצלחה גדולה בבלגיה.

ללהקת Hooverphonic קהל מעריצים גדול בכל העולם. הלהקה ערכה מספר פעמים סיבוב הופעות בארה"ב ובאירופה, וגם כעת הם נמצאים במהלך סיבוב הופעות בינלאומי אשר כולל את צ'כיה, פולין, רומניה, בולגריה, הונגריה, סלובקיה ויוון. למרות שהדבר לא מצויין באתר הרשמי של הלהקה, הוברפוניק הופיעו גם בישראל ב- 16 בדצמבר במועדון הבארבי בתל אביב.

את סיבוב ההופעות הנוכחי תסיים הלהקה עם כ- 20 הופעות בבלגיה. סיבוב ההופעות צפוי להסתיים בסוף מרץ 2020 – בדיוק בזמן כדי להתחיל להתכונן לקראת אירוויזיון 2020.
הוברפוניק והאירוויזיון

לאלכס קאלייר קשר גם עם האירוויזיון, המפיק וכותב השירים כתב לסנק (Sennek) את השיר "A Matter Of Time" אשר השתתף באירוויזיון 2018 אך לא הצליח לעלות לגמר.

לוקה קרויסברגס סיפרה כי ניסתה להתמודד בקדם אירוויזיון הבלגי לקראת האירוויזיון לילדים בשנת 2012, אך לא הצליחה להיבחר לקדם.

"לא היינו משתתפים באירוויזיון לפני 10 שנים", מספרים חברי Hooverphonic. "בעבר האירוויזיון היה נראה יותר כמו 'קרקס', אבל דעתי השתנתה אחרי זכייתה שלו סלבדור סובראל (Salvador Sobral) ב- 2017", אמר אלכס קאלייר. "אנחנו לא חושבים על זכייה, אנחנו בעיקר רוצים להציג שיר יפה ולהציג ביצוע שכל הבלגים יהיו גאים בו".

זו תיהיה ההשתתפות ה- 62 של בלגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה עד היום הוא המקום הראשון אשר זכתה בו פעם אחת בלבד – בשנת 1986.

[addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: חוגגים בקרוב אירוע? מחפשים צלם? מגנטים לאירועים בעפולה והאזור – זה LaVie Photography!