האזינו: הזמרת אולריקה ברנדסטורפ (Ulrikke Brandstorp) תבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "Attention". הזמרת תייצג את נורווגיה באירוויזיון לאחר שזכתה בתחרות המקומית – Melodi Grand Prix.

[fblike][addtoany]

 

אולריקה ברנדסטורפ (Ulrikke Brandstorp) תבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "Attention". הזמרת תייצג את נורווגיה באירוויזיון לאחר שזכתה במקום הראשון בתחרות ה- Melodi Grand Prix. השיר נכתב על ידי הזמרת יחד הזמר והיוצר כריסטיאן אינגבריגסטן (Christian Ingebrigtsen) והיוצר קייטיל מורלנד (Kjetil Mørland), אשר ייצג את נורווגיה באירווזיון 2015.
מורלנד, אשר שותף בכתיבת השיר, ייצג את נורווגיה ב- 2015 יחד עם דברה סקארלט (Debrah Scarlett). אז הגיע למקום ה- 8 בגמר האירוויזיון עם השיר "A Monster Like Me". מורלנד התמודד גם בשנה שעברה ב- MGP כזמר.

אולריקה ברנדסטורפ תבצע את השיר בחצי הגמר הראשון שייערך ב- 12 במאי, שם היא תתמודד מול נציגת ישראל – עדן אלנה.
אולריקה ברנדסטורפ – מי זו?

אולריקה, בת 24, שרה ומנגנת מגיל צעיר. בין השנים 2011-2013 השתתפה במחזות זמר שונים ברחבי נורווגיה. ב- 2013 השתתפה בתכנית הכשרונות Idol, ב- 2015 ב- The Voice וב- 2018 השתתפה בתכנית Stjernekamp שם הגיעה למקום השני. הזמרת הצעירה השתתפה בקדם האירוויזיון הנורווגי בשנת 2017 עם השיר "Places" אז הגיעה למקום הרביעי.

 

השנה תהיה ההשתתפות ה- 59 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!