האזינו: להקת The Roop תבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "On Fire". הלהקה תייצג את ליטא באירוויזיון לאחר שזכתה בתחרות המקומית – Eurovizijos Atranka.

[addtoany]

 

The Roop היא הלהקה אשר תבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "On Fire". הלהקה תייצג את ליטא באירוויזיון לאחר שזכתה במקום הראשון בתחרות ה- Eurovizijos Atranka. חברי הלהקה ויידוטאס ואליוקביצ'יוס (Vaidotas Valiukevičius), רוברטאס ברנאוקאס (Robertas Baranauskas) ומאנטאס באנישאוסקאס (Mantas Banišauskas) הם גם כותבי השיר. הלקה תבצע את השיר בחצי הגמר הראשון שייערך ב- 12 במאי, שם יתמודדו מול נציגת ישראל – עדן אלנה.
The Roop – מי אלה?

להקת The Roop היא להקה שמורכבת משלושה חברים: הסולן והקלידן ויידוטאס ואליוקביצ'יוס (Vaidotas Valiukevičius), המתופף רוברטאס ברנאוקאס (Robertas Baranauskas) והגיטריסט מאנטאס באנישאוסקאס (Mantas Banišauskas).

הלהקה הוקמה בוילנה בנובמבר 2014. חברי הלהקה התמודדו לראשונה בקדם האירוויזיון בליטא בשנת 2018 עם השיר "Yes, I Do" – אז זכו במקום השלישי. עד כה הוציאה הלהקה שני אלבומים ו- 7 סינגלים.
תוצאות קדם האירוויזיון הליטאי:

להקת The Roop נבחרה פה אחד על ידי קהל הצופים וצוות השופטים למקום הראשון. את המקום השלישי תפסה הזמרת מוניקה מריה (Monika Marija) אשר השתתפה בגמר הליטאי בשנת 2019 עם השיר "Light On" עימו זכתה במקום השני. בנוסף, זכתה במקום הרביעי בגמר הליטאי בשנת 2018 עם השיר "The Truth". אייסטה פילבליטה (Aistė Pilvelytė) התמודדה בקדם האירוויזיון הליטאי לא פחות מ- 12 פעמים אך גם הפעם לא הצליחה לכבוש את המקום הראשון והגיעה רק למקום החמישי.

  1. THE ROOP – “On Fire” (24 points)
  2. Moniqué – “Make Me Human” (20 points)
  3. Monika Marija – “If I Leave” (15 points)
  4. Rūta Loop – “We Came From the Sun” (13 points)
  5. Aistė Pilvelytė – “Unbreakable” (13 points)
  6. Meandi – “DRIP” (9 points)
  7. KaYra – “Alligator” (9 points)
  8. The Backs – “Fully” (7 points)

זו תהיה ההשתתפות ה- 21 של ליטא באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השישי באירוויזיון 2006 עם השיר "We Are the Winners" בביצוע של LT United.

 

[addtoany]

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת:

מגנטים לאירועים בטבריה – צוות הצילום הטוב ביותר בצפון – "LaVie Photography"