האזינו: אתנה מנוקיאן (Athena Manoukian) תבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "Chains On You". הזמרת תייצג את ארמניה באירוויזיון לאחר שזכתה בתחרות המקומית – Depi Evratesil.


 

אתנה מנוקיאן (Athena Manoukian) תבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "Chains On You". הזמרת תייצג את ארמניה באירוויזיון לאחר שזכתה במקום הראשון בתחרות ה- Depi Evratesil. השיר נכתב על ידי הזמרת יחד עם DJ Paco. אתנה תבצע את השיר בחצי הגמר השני שייערך ב- 14 במאי.
אתנה מנוקיאן – מי זו?

אתנה מנוקיאן, בת 25, היא זמרת יווניה אשר נולדה ביוון להורים ממוצא ארמני. הזמרת התגלתה בתחרות כשרונות בינלאומית אשר התקיימה ביוון ב- 2007 בו זכתה במקום הראשון. שנה לאחר מכן התמודדה בקדם אירוויזיון היווני לתחרות האירוויזיון לילדים עם השיר "To Fili Tis Afroditis" שם זכתה רק במקום השביעי.

ב- 2011 שחררה אתנה את הסינגל הראשון "Party Like a Freak". השיר הפך לאחר הלהיטים הגדולים ביוון באותה שנה ואף היה מועמד לשני פרסים ב- MAD TV Video Music Awards. ב- 2012 שחררה הזמרת שני סיגלים מצליחים נוספים. ב- 2014 שחררה אתנה את "XO" אשר זכה בשיר הטוב ביותר באנגלית ב- Armenian Pulse Awards 2015. הזמרת הצעירה אף כתבה את השיר "Palia Mou Agapi" עבור זוכת האירוויזיון הלנה פפאריזו (Helena Paparizou).

ב- 2018 השתתפה ב- X Factor UK.
תוצאות קדם האירוויזיון הארמני:

אתנה מנוקיאן אמנם זכתה בקדם האירוויזיון, אך זאת בעיקר בזכות צוות השופטים הארמני וצוות השופטים הבינלאומי אשר דירגו אותה במקום הראשון. בנקודת השיפוט של הצופים הגיעה הזמרת למקום השלישי בלבד. את המקום הראשון בקרב הצופים קטף הזמר ולדימיר ארזומאניה (Vladimir Arzumanya) אשר זכה במקום הראשון באירוויזיון הילדים בשנת 2010 כאשר ייצג את ארמניה עם השיר  ‘Mama‘.

 1. Athena Manoukian – 168 points
 2. ERNA – 120 points
 3. Vladimir Arzumanyan – 118 points
 4. Miriam Baghdassarian – 108 points
 5. Gabriel Jeeg – 99 points
 6. TOKIONINE – 96 points
 7. Sergey & Nikolay – 96 points
 8. EVA Rida – 84 points
 9. Karina EVN – 84 points
 10. Agop – 75 points
 11. Arthur Aleq – 65 points
 12. Hayk Music – 57 points

השנה תהיה ההשתתפות ה- 14 של ארמניה בתחרות האירוויזיון, כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה ארמניה הוא המקום הרביעי בשנת 2008 עם סירושו וב- 2014 עם Aram Mp3.


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת:

מגנטים לאירועים בעפולה – צוות הצילום הטוב ביותר בצפון – "LaVie Photography"

תגובות