בסיום חצי הגמר האיסלנדי השני נבחרו שלושה מתמודדים נוספים להשתתף בגמר האיסלנדי שייערך ב- 29 בפברואר. המתמודדים הם: דאדי פרייר (Daði Freyr), איווה (Iva) ונינה (Nína).

[fblike]

 

בסיום חצי הגמר השני של ה- Söngvakeppnin 2020, אשר משמש כקדם האירוויזיון באיסלנד, נבחרו שלושה מתמודדים אשר יתמודדו בגמר הגדול שייערך ב- 29 בפברואר. שניים מהנבחרים נבחרו על ידי קהל הצופים ואילו מתמודד נוסף נבחר על ידי צוות השופטים.

העולים הם: דאדי פרייר (Daði Freyr) ואיווה (Iva) אשר נבחרו על ידי קהל הצופים. בנוסף, השופטים בחרו "להציל" את נינה (Nína) מתוך כל ששת המודחים בשני חצאי הגמר שערכו.
מתמודדי חצי הגמר השני:

 1. Daði FreyrGagnamagnið
 2. Hildur ValaFellibylur
 3. IvaOculis Videre
 4. NínaEkkó
 5. Matti MattDreyma

ניתן ללחוץ על שם השיר להאזנה!
זמרים מוכרים:

 • מאטי מאט (Matti Matt) היה חבר בלהרת Sjonni's Friends אשר ייצגה את איסלנד באירוויזיון 2011.
 • דאדי פרייר (Daði Freyr) זכה במקום השני בקדם אירוויזיון 2017 עם השיר "Is This Love?".
כמו בשנים קודמות, השירים בוצעו בשפה האיסלנדית במהלך חצאי הגמר, כאשר בגמר יוכלו הזמרים לבחור את שפת השיר – חשוב לציין כי שפתו של השיר הזוכה אשר תבוצע בגמר תיהיה גם שפת השיר בו יבוצע השיר באירוויזיון. נזכיר כי בין השנים 1999-2019 נשמעה השפה האיסלנדית באירוויזיון פעמיים בלבד.

רשימת המתמודדים בגמר האיסלנדי שייערך בשבוע הבא:

 

 1. DIMMAAlmyrkvi
 2. Ísold & HelgaKlukkan tifar
 3. Daði FreyrGagnamagnið
 4. IvaOculis Videre
 5. NínaEkkó

זו תהיה ההשתתפות ה- 33 של איסלנד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני ב- 1999 וב- 2009.

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!