בסיום חצי הגמר הראשון באוקראינה, נבחרו שלושת העולים לגמר האוקראיני שייערך ב- 22 בפברואר. העולים לגמר: הזמרת ג'רי הייל (Jerry Heil), הזמרת קרוט (KRUTЬ) והרכב Go-A.


הערב נערך חצי הגמר הראשון של קדם האירוויזיון האוקראיני הידוע בשם Vidbir. שמונה מתמודדים התמודדו הערב בחצי הגמר אך רק שלושה שירים נבחרו לעלות לגמר שייערך ב- 22 בפברואר. השירים הזוכים נבחרו על ידי שילוב של צוות שופטים (50%) והצבעת הצופים (50).
תוצאות התחרות:

 1. KRUTЬ – “99” (16 points) – עולה לגמר
 2. GO-A – “Solovei” (13 points) – עולה לגמר
 3. Jerry Heil – “Vegan” (13 points) – עולה לגמר
 4. CLOUDLESS – “Drown Me Down” (10 points)
 5. Katya Chilly – “Pich" (7 points)
 6. GIO – “Feeling So Lost” (6 points)
 7. [О] – “Tam, Kudy Ya Ydu” (5 points)
 8. Assol – “Save It” (2 points)
רשימת המתמודדים

 • Assol – זמרת בת 25 אשר הגיעה לשלב חצאי הגמר של The Voice באוקראינה בשנת 2016. שחררה שני אלבומים מצליחים והופיעה במספר תכניות טלוויזיה.
 • CLOUDLESS – להקת בנים מצליחה אשר שירה המצליח "Mizh Svitamy" הפך לפסקול בסדרת טלוויזיה.
 • GIO – זמר פופ אשר כותב ומלחין את שיריו. התמודד ב- X Factor וב- The Voice באקוראינה.
 • Go-A – הרכב המכיל זמרים אשר משלבים ביט מודרני לצד כלים אפריקאים וגיטרות רועשות.
 • Jerry Heil – זמרת אוקראינית אשר כותבת ומלחינה את שיריה. לאחר צאת שירה הראשון, Ohrana Otmena, הוכרזה כפריצת השנה על ידי "Jager Music Awasrds", ויוה מגזין ועוד…
 • Katya Chilly – זמרת אוקראינית ידועה, שחררה עד כה 5 אלבומים, הופעה ב- MTV וב- BBC, ביצעה מעל 40 מופיעים כסולנית בבריטניה ומעל 1000 באוקראינה.
 • KRUTЬ – זמרת אשר משלבת מוסיקה עממית עם כלים אלקטרוניים. הזמרת מנגנת בזמן הופעותה על בנדורה שהוא מן בוזוקי שמקורו באוקראינה.
 • [О] – להקת אינדי-פופ.
זו תהיה ההשתתפות ה- 16 של אוקראינה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים ב- 2004 וב- 2016. הזכייה האחרונה התרחשה בשנת 2016 עם השיר "1944" בביצוע של ג'אמלה (Jamala).


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!