האזינו: מונטיין (Montaigne) תבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "Don’t Break Me". הזמרת תייצג את אוסטרליה באירוויזיון לאחר שזכתה בקדם אירוויזיון המקומי.


 

מונטיין (Montaigne) תבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "Don’t Break Me" לאחר שזכתה בקדם האירוויזיון המקומי הידוע בשם Eurovision – Australia Decides 2020. הזמרת זכתה במקום הראשון בנקודת השיפוט של השופטים אך הצופים בבית העניקו לה רק את המקום השני. הזמרת תייצג את אוסטרליה בחצי הגמר הראשון אשר יתקיים ב- 12 במאי.
השיר נכתב על ידי הזמרת ועוסק בפירוק מערכת יחסים אינטימית. "כתבתי את השיר על פירוק של מערכת יחסים שבה אחד האנשים מרגיש שהוא משקיע מאמץ, זמן ואנרגיה, אבל הצד השני שאנן ולא משקיע מאמץ חזרה", אומרת מונטיין. השיר נכתב יחד עם אנתוני אגיזי (Anthony Egizii) ודייויד מוסומצ'י (David Musumeci).

אגיזי ומוסומצ'י כתבו שירים לזמרים כמו ריקי מרטין, ג'רי האליוול, ג'סיקה מאובוי ועוד… השניים כתבו גם שלושה שירים אשר ייצגו את אוסטרליה באירוויזיון: "Sound of Silence" אשר הגיע למקום השני בביצוע של דאמי אים (Dami Im), השיר "Don't Come Easy" בביצוע של אייזיאה פיירברייס (Isaiah Firebrace) אשר הגיע למקום התשיעי, והשיר של ג'סיקה מאובוי (Jessica Mauboy) שנקרא "We Got Love" וסיים במקום ה- 20.
הזמרת ביצעה את השיר על הבמה כאשר היא לבושה כפיירו (הליצן העצוב). הביצוע צולם על הבמה בטכניקה אשר קרויה "One Shot" – כלומר, כל השיר צולם ממצלמה אחת ויחידה ללא עריכה וניתוב. טכניקה זו מאוד קשה לביצוע ונותן לצופה להרגיש שהוא עומד על הבמה יחד עם הזמרת. הפעם האחרונה שנעשה שימוש בטכניקה זו הייתה באירוויזיון 2014 בשיר ההולנדי "Calm After the Storm" שבוצע על ידי The Common Linnets. מחצית מהשיר צולמה אז בטכניקת "One Shot".

השיר "Don't Break Me" זכה בקרב גולשנו במקום השני עם 14.81% מקולות הגולשים. הזמרת הידועה, ונסה אמורוסי (Vanessa Amorosi), שנבחרה על ידי גולשנו לפייבוריטית לזכייה, הגיעה רק למקום השלישי.
מונטיין (Montaigne) – מי זו?

המוסיקאית ג'סיקה אליסה סרו (Jessica Alyssa Cerro), בת ה- 24, מכונה Montaigne. היא זמרת ויוצרת אינדי-פופ אשר החלה להופיע ב- 2014. ב- 2016 אלבומה הגיע למקום ה- 4 במצעד האלבומים של אוסטרליה ואף זכתה בתגלית השנה. היא הוציאה עד כה 2 אלבומים ו- 8 שירים שלא זכו להצלחה גדולה באוסטרליה.

תוצאות התחרות:

. אמן שיר ניקוד מקום
Casey Donovan Proud 100 2
Diana Rouvas Can We Make Heaven 42 7
Didirri Raw Stuff 63 4
iOTA Life 32 9
Jack Vidgen I Am King I Am Queen 34 8
Jaguar Jonze Rabbit Hole 46 6
Jordan-Ravi Pushing Stars 23 10
Mitch Tambo Together 57 5
Montaigne Don’t Break Me 107 1
Vanessa Amorosi Lessons of Love 82 3

להאזנה לחצו על שם השיר!

השנה תהיה ההשתתפות השישית של אוסטרליה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני עם השיר "Sound Of Silence" בביצוע של הזמרת הגדולה Dami Im. בכל 5 שנות השתתפותה באירוויזיון הצליחה אוסטרליה להעפיל לגמר.


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!