אוהד שרגאי, הכוכב הבא 2020, MAKO

אוהד שרגאי חשף כי תוצאות הכוכב הבא לאירוויזיון "מוטות", אלה-לי להב ביקשה מחבריה שלא להצביע לה, מה קורה מאחורי הקלעים של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020"?

[addtoany]

 

היומיים שלאחר גמר "הכוכב הבא לאירוויזיון" סיפקו לנו הצצה למתרחש מאחורי הקלעים של התחרות בה נבחרה עדן אלנה לייצג את ישראל.  בראיון לצומת כפר סבא, מספר המתמודד אוהד שרגאי (יליד העיר): ""נכנסתי במטרה להגיע לרוטרדם כך שברור שיש אכזבה, אבל גם קיבלתי הרבה בתוכנית. שרתי שיר שלי, עשיתי נאמברים שלא יכולתי לעשות בשום מקום אחר מבחינת עיבודים, תפאורה ורקדנים. זה היה מגרש משחקים מדהים ומהנה מאוד", אומר הזמר."עם זאת, אכן יש אכזבה אבל אני גם משלים עם מה שקרה. כבר באמצע הדרך הבנתי לאן התוכנית הולכת. חושבים שיש לנו בחירה חופשית, אבל אין באמת. הכל מאוד מוטה ומניפולטיבי בטלוויזיה. וכשהבנתי את זה, אמרתי שעדיף ליהנות מהדרך בפרקים האחרונים במקום להיכנס לאיזה מוד שיוריד אותך", כך סיפר אוהד למקומון.

"אל תצביעו לי" – אלה-לי להב

גם הזמרת הצעירה, אלה-לי להב, ביקשה מחבריה הקרובים שלא להצביע לה מאחר והיא אינה רוצה לזכות. אלה-לי אף הדגישה שמדובר ב"חתיכת תיק" שהיא לא מעוניינת בו. "תסמכו עליי ותצביעו לעדן בבקשה", כתבה הזמרת לחבריה לכיתה. אלה-לי ציינה במספר ראיונות כי לדעתה עדן היא זו שצריכה לנצח.אלה-לי, שהיתה מועמדת מובילה לניצחון, הביעה תמיכה בעדן אלנה גם בראיונות אשר העניקה ל"ישראל היום" וכלי תקשורת נוספים. לא ברור האם הרצון של הזמרת שלא לזכות בתחרות הוא בשל חוסר הרצון של הזמרת לייצג את ישראל באירוויזיון בשלב זה או שמא בשל ההסכמים עליהם תצטרך לחתום הזמרת מול "טדי הפקות" ותאגיד השידור הישראלי שלהם השפעה ארוכת טווח על הקריירה של הזמרת.

עופר מנחם מטעם "טדי הפקות" מסר בתגובה: "שמחים על ההתעניינות הרבה באלה-לי, אולם במקרה הזה מדובר בהתבדחות של אלה-לי עם חברי כיתתה".

עדן אלנה – היום שאחרי הגמר

לעומת זאת, עדן אלנה מאוד רצתה לזכות בתחרות. ב"ישראל היום" מדווחים כי הזמרת פנתה לחבריה לבסיס הצבאי בו היא משרת וכתבה: "הגעתי לגמר וממש הייתי שמחה אם תצביעו לי ותתמכו. אני לא באמת יודעת מה לרשום אבל כל קול יתקבל בברכה". לאחר זכייתה לא שכחה הזמרת גם להודות לחבריה "אני רוצה לומר לכם תודה ענקית ושאני מעריכה את כל התמיכה שלכם".היום קיבלו בברכה את עדן אלנה בבסיס בו משרתת בחיל החינוך. חבריה לבסיס קיבלו את הזמרת במחיאות כפיים הביעו כלפיה אהדה ותמיכה רבה.

עדן אלנה נבחרה לייצג את ישראל בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2020 אשר יתקיים ברוטרדם שבהולנד. ב- 3 במרץ תבצע הזמרת ארבעה שירים בקדם אירוויזיון פרטי שיקרא "השיר הבא לאירוויזיון". התחרות תשודר בכאן 11 ובמהלכה יוכלו הצופים לבחור את השיר המתאים ביותר מבין הארבעה עבור אירוויזין 2020.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

מקור: צומת כפר סבא, ישראל היום

[addtoany]