ניקול ראידמן בשיר חדש יחד עם הזמר היווני הידוע סאקיס רובאס (Sakis Rouvas). השניים הוציאו יחד גרסה חדשה לשיר האירוויזיון "Shake It" אשר בוצע על ידי רובאס באירוויזיון 2004. 

לאחר ששחררה בשנה האחרונה שלושה שירים במקביל, ניקול ראידמן ממשיכה בקרירת המוסיקה שלה ומשתפת פעולה עם לא אחר מאשר סאקיס רובאס היווני, שהופיע פעמיים באירוויזיון והנחה גם את התחרות ב- 2006. הזמרת שחררה עימו גרסה חדשה לשיר האירוויזיון מ- 2004 "Shake It".השיר המדובר היה הראשון של סאקיס בתחרות, הוא הופיע באירוויזיון 2004 והגיע למקום השלישי. שנתיים לאחר מכן הנחה את אירוויזיון 2006 שנערך ביוון, וב- 2009 חזר להתמודד על בימת האירוויזיון עם שירו "This Is Our Night" שהגיע למקום השביעי.

רובאס, זמר ושחקן בן 48, הוא אחד הזמרים הגדולים ביותר ביוון אשר התפרסמו במהלך שנות ה- 90'. עיקר פעילותו המוסיקלית הייתה בין השנים 1991-2010. אלבומו האחרון יצא בשנת 2010.סאקיס רובאס באירוויזיון 2004

לשיר יופק קליפ משותף שישוחרר ב- 14 בפברואר והצמד הכריז על סיבוב הופעות בינלאומי. השניים צפויים להופיע בקיץ יחדיו גם בישראל.

האם ניקוד ראידמן סימנה את האירוויזיון אכן כיעד ואולי אף תשלח שיר לקדם האירוויזיון הישראלי הבא (2021)? נגלה בהמשך…

 


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!