בלי ספויילרים: אתמול נבחרה רביעיית הגמר אשר תתמודד ב- 4 בפברואר על כרטיס הטיסה לאירוויזיון 2020 אשר יערך בהולנד. במקביל, כותבים ומלחינים מוזמנים לפנות אל תאגיד השידור כדי להחשף למתמודדי הגמר במטרה להתאים את שירם למתמודדים ספציפיים.

לא, אנחנו לא הולכים לעשות ספוילר ולגלות לכם מי הם רביעיית הגמר, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולהמשיך לקרוא את הכתבה.

למרות שקשת משדרת בימים אלה את השלב בו מתמודדים 13 מבצעים בתחרות – אמש צולם שלב חצי הגמר כאשר בסיומו נבחרו ארבעת התמודדים אשר יתמודדו בגמר הכוכב הבא. הארבעה נבחרו מתוך 8 מתמודדים. חצי הגמר ישודר ב- 2 בפברואר ואילו הגמר הגדול יערך ב- 4 בפברואר בשידור חי.ארבעת המתמודדים יחלו בימים הקרובים בהכנות לקראת מופע הגמר. בימים אלה יחפשו המתמודדים, יחד עם צוות ההפקה של טדי הפקות, אחר שני השירים אותם ירצו המתמודדים לבצע ברגעי השיא של התחרות.

במקביל, בישראל היום מדווחים כי אחד הזמרים הבולטים בעונה איבד את קולו ונאלץ אתמול לקבל טיפול אצל רופא מומחה. בישראל היום לא מדווחים מי הוא המתמודד והאם בעקבות זאת הודח או שמא עלה לגמר.כותבים ומלחנים אשר מעוניינים להגיש שירים לועדה עבור קדם האירוויזיון, אשר צפוי להערך ב- 3 במרץ, מוזמנים לפנות אל תאגיד השידור כדי לגלות מי הם המתמודדים שנבחרו להתמודד בגמר. בכך יוכלו הכותבים להתאים את שירם למתמודד ספציפי. חשיפת מתמודדי הגמר עבור הכותבים תעשה בכפוף לחתימה על הסכם סודיות. את השירים ניתן להגיש עד ה- 14 בפברואר.רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.