מקדוניה הצפונית מאשרת כי הנציג והשיר לאירוויזיון 2020 יבחרו בבחירה פנימית. רשת הטלוויזיה כבר החלה בחיפוש אחרי הנציג והשיר המתאים.

רשת הטלוויזיה של מקדוניה הצפונית, MRT, מאשרת כי הנציג המקדוני לאירוויזיון 2020 יבחר שוב, בפעם החמישית ברציפות, בבחירה פנימית. במקדוניה מדווחים כי כבר נערכו פגישות עם זמרים, מפיקים ועיתונאים בנוגע לנציג ה- 20 של מקדוניה בתחרות האירוויזיון.
נציגת מקדוניה הצפונית באירוויזיון האחרון הייתה הזמרת תמרה טודבסקה (Tamara Todevska) אשר ייצגה את המדינה עם השיר "Proud". הזמרת הצליחה להביא למקדוניה את התוצאה הטובה ביותר אי פעם בתחרות. השיר "Proud" זכה במקום הראשון בקרב צוותי השופטים, ובסך הכל הצליחה להגיע הזמרת למקום ה- 7 גמר הגדול עם 305 נקודות.
זו תהיה ההשתתפות ה- 20 של מקדוניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ה- 7 באירוויזיון 2019 השיר "Proud" בביצוע של תמרה טודסקה (Tamara Todevska).

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!