אתם קבעתם: רון פרץ ביצעה את האודישן הטוב ביותר בפרק ה- 14 של 'הכוכב הבא'. המוסיקאית הצעירה אשר ביצעה שיר מקורי, "רובאמה", זכתה ב- 42.15% מקולות הגולשים. נוי הלפרין במקום השני.

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שהמוסיקאית רון פרץ היא המתמודדת אשר נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק ה- 14 בו עברו שני מתמודדים נוספים את שלב האודישן הראשון. הביצוע של רון לשיר המקורי "רובאמה" נבחר על ידי 42.15% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים ה- 14.רון פרץ, בת 26 במקור מקרית גת, מוסיקאית ויוצרת אשר סיימה תואר במוסיקה. הזמרת הצעירה בחרה לשיר את "רובאמה" שהוא שיר מקורי אשר כתבה והלחינה. ביצוע מפתיע ומעניין, אם כי מעט רפפטיבי. מעט לאן הדבר הזה יתפתח בהופעות הבאות… אני לא בטוח שניתן להשוות את רון פרץ לנטע ברזילי למרות הכישרון הרב. 81% הצבעה.תוצאות הסקר

את המקום השני תפסה הזמרת והשחקנית נוי הלפרין אשר בחרה לשיר את השיר "Never Enough" מתוך הסרט המוסיקלי The Greatest Showman. הלפרין קיבלה 32.14% מקולות הגולשים. במקום השלישי נמצא יוסי אשר שבחר לשיר את "אין לי אהבה" (במקור של שימי תבורי) וקיבל בסקר 25.71% מקולות הגולשים.

בחירת הגולשים עד כה

עד כה בחרתם ב- 14 פייבוריטים על סמך האודישן הראשון: אור עמרמי ברוקמן, עדן אלנה, דנה לפידות, דוראל סעדון, מורן אהרוני, שירה גבריאלוב, דניאל בן חיים, גלית ויצמן, אלן בוצוייר, אלדד כהן, ליאורה יצחק, בר פורמן, ההרצלים ורון פרץ.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.