ההרצלים, הכוכב הבא 2020, MAKO

אתם קבעתם: 'ההרצלים' ביצעו את האודישן הטוב ביותר בפרק ה- 13 של 'הכוכב הבא'. הלהקה, אשר מבצעת שירי א-קאפלה, זכתה ב- 51.43% מקולות הגולשים לביצוע השיר 'Soldi'. אורן אטינגר במקום השני.

[fblike]

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שלהקת 'ההרצלים' היא הלהקה אשר נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק ה- 13 בו עברו חמישה מתמודדים נוספים את שלב האודישן הראשון. הביצוע של 'ההרצלים' לשיר "Soldi" (במקור של Mahmood) נבחר על ידי 51.43% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים ה- 13.להקת "ההרצלים", הרכב א-קאפלה אשר בחר לבצע את "Soldi" (במקור של Mahmood, מקום שני באירוויזיון 2019). הביצוע היה מצויין, אך כל מי שבטוח שביצוע א-קאפלה מעולם לא היה באירוויזיון – טועה! היו מספר שירי א-קאפלות וכולן נכשלו… (לטביה 2006 – מקום 16 בגמר ובלגיה 2011 – מקום 11 בחצי גמר). 77% הצבעה. אמדורסקי הצביע אדום.תוצאות הסקר

את המקום השני תפס אורן אטינגר אשר בחר לשיר את "Crazy" (במקור של Gnarls Barkley), אטינגר קיבל 20% מקולות הגולשים. ליטל דוד זכתה במקום השלישי עם 11.43% מקולות הגולשים. עדן שאבי וציון חורי במקום האחרון, כאשר כל אחד מהם קיבל 8.57% מקולות הגולשים..

בחירת הגולשים עד כה

עד כה בחרתם בשישה פייבוריטים על סמך האודישן הראשון: אור עמרמי ברוקמן, עדן אלנה, דנה לפידות, דוראל סעדון, מורן אהרוני, שירה גבריאלוב, דניאל בן חיים, גלית ויצמן, אלן בוצוייר, אלדד כהן, ליאורה יצחק, בר פורמן וההרצלים.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]