הערב שודר הפרק ה- 15 של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. 4 מתמודדים אחרונים עברו את האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: לינוי אקלה, לידור בן עטייה, שיר ערגי ושירן אבאיו.

 

הערב שודר הפרק ה- 15 של 'הכוכב הבא 2020'. בפרק זה צפינו ב- 6 אודישנים נוספים, כאשר 3 מהמתמודדים עברו את 70 אחוזי ההצבעה ובעקבות זאת עברו לשלב הבא. בנוסף, מתמודדת אחת ניצלה על ידי המנחים וממשיכה גם לשלבים המתקדמים. המתמודדים אשר ממשיכים הערב לשלב הבא הם לינוי אקלה, לידור בן עטייה, שיר ערגי ושירן אבאיו. 60 מתמודדים עברו לשלב הבא.

במהלך הפרק ביצעה ניקול ראידמן הופעת אורח כאשר אשר ביצעה את שירה "צ'או בייבי"המתמודדים אשר עברו לשלב הבא:

לידור בן עטייה

לידור בן עטייה, בת 21 ממושב אלישמע, התמודדה ב- 2016 בתכנית "אייל גולן קורא לך" ממנה פרשה בשלבים המתקדמים, בחרה לשיר את השיר "שתשרף האהבה" (במקור של איתי לוי). לידור ביצעה את השיר בצורה לא מדוייקת מבחינה קולית ואפילו לא ישבה על הביט… אודישן לא טוב ללידור. משום מה החליטו כל השופטים להעביר את לידור (לא ברור לי מדוע) אבל הקהל העביר אותה בקושי. לכן, קיבלה לידור בן עטייה רק 70% הצבעה. מוזר…

לינוי אקלה

לינוי אקלה, בת 28 מתל אביב, התמודדה ב- 2012 בעונה ה- 10 של כוכב נולד. הזמרת בחרה לשיר את "Get Lucky" (במקור של Daft Punk) בגרסה מאוד אקספירמנטלית. מצד אחד שומעים קול מצויין ומרשים, מצד שני שומעים עיבוד מבולגן ולא קומיוניקטיבי. הזמרת קיבלה רק 41% הצבעה וזכתה ב- SAVE מהמנחים. בצדק! פעם הבאה לינוי חייבת להגיע עם שיר טוב יותר.שיר ערגי

שיר ערגי, בת 21 מקרית מלאכי, לקויית ראייה ושמיעה, בחרה לשיר את "ירושלים של זהב" (במקור של שולי נתן) וביצעה אותו בצורה מרגשת ביותר. הזמרת הצעירה קיבלה 88% אחוזים וחמישה כחולים מהשופטים.

שירן אבאיו

שירן אבאיו, בת 35 משלומי, זמרת רוק ומטאל, בחרה לשיר את "It's My Life" (במקור של Bon Jovi). למרות עיבוד לא טוב לשיר, שירן נתנה את נשמתה ושרה את השיר בעוצמה הראויה. 92% הצבעה. כחול מכל השופטים.

המתמודדים אשר לא עברו לשלב הבא:

  • בן צור, בן 20 מצפת, חייל בפיקוד צפון, מיוצג על ידי היוצר והמפיק עוזי ג'ורג', בחר לשיר את השיר "שממה" (במקור של אורי בן ארי). 56% הצבעה.
  • עמית סדן, בת 23 מיפו, בחרה לשיר את "You Should See Me in a Crown" (במקור של Billie Eilish). קיבלה 33% הצבעה

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

תגובות