בר פורמן, הכוכב הבא 2020, MAKO

אתם קבעתם: בר פורמן ביצעה את האודישן הטוב ביותר בפרק ה- 12 של 'הכוכב הבא'. הזמרת, הידועה בסגנון השירה ההודי, זכתה ב- 38.98% מקולות הגולשים. מיכאל צידון במקום השני.

[fblike]

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שבר פורמן היא המתמודדת אשר נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק ה- 12 בו עברו שישה מתמודדים נוספים את שלב האודישן הראשון. הביצוע של בר לשיר "Something's Got a Hold On Me" (במקור של Etta James) נבחר על ידי 38.98% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים ה- 12.בר פורמן, רק בת 16 ממגדל העמק, הגיעה לתכנית כצופה בקהל והתברר לה במפתיע כי היא עומדת לבצע אודישן מול השופטים והקהל. הזמרת הצעירה בחרה לשיר את השיר "Something's Got a Hold On Me" (במקור של Etta James) ונתנה ביצוע מפתיע ועוצמתי ביותר, בעיקר בזכות העובדה שהיא רק בת 16. בר פורמן זכתה ב- 78% הצבעה, למרות שקיבלה אדום מאיתי לוי ואסף אמדורסקי.תוצאות הסקר

את המקום השני תפס מיכאל צידון אשר בחר לשיר את "חייאתי" (במקור של נסרין קדרי), צידון קיבל 27.12% מקולות הגולשים. להקת 'Wonder Years' זכתה במקום השלישי עם 18.64% מקולות הגולשים. עטרה אוריה במקום הרביעי עם 10.17% מקולות הגולשים. חן הדר במקום החמישי עם 3.39% בלבד ואילו דיקלה מלכה, אשר המשיכה לשלב הבא בזכות כפתור ה- SAVE, נמצאת במקום האחרון עם 1.69% מקולות הגולשים.

בחירת הגולשים עד כה

עד כה בחרתם בשישה פייבוריטים על סמך האודישן הראשון: אור עמרמי ברוקמן, עדן אלנה, דנה לפידות, דוראל סעדון, מורן אהרוני, שירה גבריאלוב, דניאל בן חיים, גלית ויצמן, אלן בוצוייר, אלדד כהן, ליאורה יצחק ובר פורמן.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]