הערב שודר הפרק ה- 14 של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. 3 מתמודדים נוספים עברו את האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: רון פרץ, נוי הלפרין ויוסי אשר.

 

הערב שודר הפרק ה- 14 של 'הכוכב הבא 2020'. בפרק זה צפינו ב- 4 אודישנים נוספים, כאשר 2 מהמתמודדים עברו את 70 אחוזי ההצבעה ובעקבות זאת עברו לשלב הבא. בנוסף, מתמודד אחד ניצל על ידי המנחים וממשיך גם לשלבים המתקדמים. המתמודדים אשר ממשיכים הערב לשלב הבא הם רון פרץ, נוי הלפרין ויוסי אשר. עד כה 56 מתמודדים עברו לשלב הבא.המתמודדים אשר עברו לשלב הבא:

יוסי אשר

יוסי אשר, בן 30, מתמודד נוסף אשר השתתף כוכב נולד 9, בחר לשיר את השיר "אין לי אהבה" (במקור של שימי תבורי) וקיבל רק 51% הצבעה. הביצוע היה, למען האמת, נקי ומדוייק אבל דיי סתמי. המנחים החליטו לעשות SAVE אבל דיי מיותר.

נוי הלפרין

נוי הלפרין, בת 30 מתל אביב, למדה משחק ב"בית צבי" ושיחקה בבית לסין, הקאמרי והבימה. השחקנית בחרה לשיר את השיר "Never Enough" מתוך הסרט המוסיקלי The Greatest Showman. נוי הלפרין הציגה יכולות ווקליות מרשימות לשיר "גדול מהחיים" ואירוויזיוני ביותר. אך האם בעידן בו באירוויזיון זוכים שירים קטנים ומרגשים (כמו הולנד 2019 ופורטוגל 2017) מתאים לשלוח זמרת ששרה שיר כל כך אירוויזיוני? אין ספק שמגיע לה לעבור, אבל האם זה מתאים להמשך? 72% הצבעה.רון פרץ

רון פרץ, בת 26 במקור מקרית גת, מוסיקאית ויוצרת אשר סיימה תואר במוסיקה. הזמרת הצעירה בחרה לשיר את "רובאמה" שהוא שיר מקורי אשר כתבה והלחינה. ביצוע מפתיע ומעניין, אם כי מעט רפפטיבי. מעט לאן הדבר הזה יתפתח בהופעות הבאות… אני לא בטוח שניתן להשוות את רון פרץ לנטע ברזילי למרות הכישרון הרב. 81% הצבעה.

 

המתמודדים אשר לא עברו לשלב הבא:

  • מאיה אליהו, בת 19 מחולון, ביצעה את השיר "שקופים" (במקור של קרן פלס ורון בוחניק). 48% הצבעה.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

תגובות