ליאורה יצחק, הכוכב הבא 2020, MAKO

אתם קבעתם: ליאורה יצחק ביצעה את האודישן הטוב ביותר בפרק ה- 11 של 'הכוכב הבא'. הזמרת, הידועה בסגנון השירה ההודי, זכתה ב- 58.33% מקולות הגולשים. גאלה בראון במקום השני.

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שליאורה יצחק היא המתמודדת אשר נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק ה- 11 בו עברו שני מתמודדים נוספים את שלב האודישן הראשון. הביצוע של ליאורה יצחק לשירה הידוע "מעלה מעלה" נבחר על ידי 58.33% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים העשירי.ליאורה יצחק, בת 45 מלוד, נולדה בישראל אך השתלבה בתעשיות ה"בוליווד" שבהודו. אחרי 8 שנות עבודה בהודו חזרה לישראל והשתתפה בשיר "חליפות" עם הדג נחש, "מילים יפות מאלה" עם עידן רייכל ו"נמסטה" עם סטטיק ובן אל. ליאורה בחרה לשיר את השיר הידוע שהוציאה כסינגל ראשון "מעלה מעלה" ונוגן רבות בתחנות הרדיו בישראל. 74% הצבעה. ביצוע מקצועי ומדוייק אשר מוכיח את יכולותיה הידועות של הזמרת.תוצאות הסקר

את המקום השני תפסה גאלה בראון, בתה של נסיכה קומוריאנית ואב ניצול שואה, מוסיקאית וכוריאוגרפית אשר עלתה לישראל לפני 13 שנים, הופיעה יחד עם סטטיק ובן אל בשיר "בננות". הזמרת בחרה לשיר את "Ain't Nobody" (במקור של Chaka Khan) ונתנה ביצוע מטורף! דיוק קולי שנשמע כמו הקלטה באולפן, וייב בינלאומי, ואכן "יהלום מלוטש" ו"מוצר מוגמר". גאלה בראון עשויה לייצג את ישראל ולהביא תוצאה טובה מאוד. רק 75% הצבעה.

בחירת הגולשים עד כה

עד כה בחרתם בשישה פייבוריטים על סמך האודישן הראשון: אור עמרמי ברוקמן, עדן אלנה, דנה לפידות, דוראל סעדון, מורן אהרוני, שירה גבריאלוב, דניאל בן חיים, גלית ויצמן, אלן בוצוייר, אלדד כהן וליאורה יצחק.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.