מחר יערך באמסטרדם מופע ענק בהשתתפותם של כ- 22 זוכי אירוויזיון ומשתתפי עבר נוספים. בין המשתתפים גם נטע ברזילי, דנה אינטרנשיונל, גלי עטרי ויזהר כהן. 

 

מחר, ב- 15 בדצמבר, יערך המופע הגדול ביותר בהיסטוריה לכבוד האירוויזיון – Het Grote Songfestivalfeest. המופע יכלול לא פחות מ- 22 זוכי אירוויזיון ומתמודדי עבר נוספים, ביניהם יזהר כהן, גלי עטרי, דנה אינטרנרשיונל ונטע ברזילי. המופע יתקיים באולם ה- "Ziggo Dome" באמסטרדם, אשר מסוגל להכיל כ- 17,000 צופים. המופע ישודר ב- 1 בינואר 2020 בערוץ NPO3 ההולנדי ויופק על ידי רשת הטלוויזיה ההולנדית AVROTROS יחד עם חברת ההפקה PilotStudio.




רשימת המשתתפים ב- Het Grote Songfestivalfeest:

  • נטע ברזילי (מקום 1, ישראל 2018)
  • אמילי דה פורסט (Emmelie de Forest – מקום 1, דנמרק 2013)
  • לורין (Loreen – מקום 1, שוודיה 2012)
  • אל וניקי (Ell & Nikki – מקום 1, אזרבייג'אן 2011)
  • רוסלנה (Ruslana – מקום 1, אוקראינה 2004)
  • האחים אולסן (The Olsen Brothers – מקום 1, דנמרק 2000)
  • שרלוט פרלי (מקום 1, שוודיה 1999 ומקום 18, שוודיה 2008)
  • דנה אינטרנשיונל (מקום 1, ישראל 1998 ומקום 15 בחצי הגמר, ישראל 2011)
  • Katrina and the Waves (מקום 1, בריטניה 1997)
  • אימאר קווין (Eimear Quinn – מקום 1, אירלנד 1996)
  • ניב קבאנה (Niamh Kavanagh – מקום 1, אירלנד 1993 ומקום 23, אירלנד 2010)
  • לינדה מרטין (Linda Martin – מקום 1, אירלנד 1992)
  • ג'וני לוגן (Johnny Logan – מקום 1, אירלנד 1980 ו- 1987)
  • סנדרה קים (Sandra Kim – מקום 1, בלגיה 1986)
  • קורין הרמס (Corinne Hermes – מקום 1, לוקסמבורג 1983
  • ניקול (Nicole – מקום 1, גרמניה 1982)
  • גלי עטרי (מקום 1, ישראל 1979)
  • יזהר כהן (מקום 1, ישראל 1978)
  • מארי מרים (Marie Myriam – מקום 1, צרפת 1977)
  • אן-מרי דוד (Anne-Marie David – מקום 1, לוקסמבורג 1973 ומקום 3, צרפת 1979)
  • Teach-In (מקום 1, הולנד 1975)
  • לני קור (Lenny Kuhr – מקום 1, הולנד 1969)
  • מחמוד (Mahmood – מקום 2, איטליה 2019)
  • סרגיי לזרב (Sergey Lazarev – מקום 3, רוסיה 2019 ו- 2016)
  • KEiiNO (מקום 6, נורווגיה 2019
  • סרהט (Serhat – מקום 19, סן מרינו 2019 ו- 2016)
  • אלני פוריירה (Eleni Foureira – מקום 2, קפריסין 2018)
  • ורקה סרדוצ'קה (Verka Serduchka – מקום 2, אוקראינה 2007)
  • מרליין (Marlayne – מקום 9, הולנד 1999)
  • אדסיליה רומבלי (Edsilia Rombley – מקום 4, הולנד 1998 ומקום 21 בחצי גמר, הולנד 2007)
  • וילקה אלברטי (Willeke Alberti) – מקום 23, הולנד 1994)
  • רות ג'קוט (Ruth Jacott – מקום 6, הולנד 1993)




דווקא זוכה האירוויזיון האחרון, דאנקן לורנס (Duncan Laurence) ייאלץ להעדר מהופעה מאחר ונקבעה לו הופעה באוסלו בערב זה. כרטיסים ניתן לרכוש דרך האתר הרשמי ziggodome.nl. מחירי הכרטיסים נעים בין 45 ל- 70 יורו.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות