הערב שודר הפרק ה- 13 של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. 5 מתמודדים נוספים עברו את האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: ציון חורי, עדן שאבי, אורן אטינגר, ליטל דוד ולהקת 'ההרצלים'.

 

הערב שודר הפרק ה- 13 של 'הכוכב הבא 2020'. בפרק זה צפינו ב- 7 אודישנים נוספים, כאשר 4 מהמתמודדים עברו את 70 אחוזי ההצבעה ובעקבות זאת עברו לשלב הבא. בנוסף, מתמודדת אחת ניצלה על ידי המנחים וממשיכה גם לשלבים המתקדמים. המתמודדים אשר ממשיכים הערב לשלב הבא הם ציון חורי, עדן שאבי, אורן אטינגר, ליטל דוד ולהקת 'ההרצלים'. עד כה 53 מתמודדים עברו לשלב הבא.המתמודדים אשר עברו לשלב הבא:

'ההרצלים'

להקת "ההרצלים", הרכב א-קאפלה אשר בחר לבצע את "Soldi" (במקור של Mahmood, מקום שני באירוויזיון 2019). הביצוע היה מצויין, אך כל מי שבטוח שביצוע א-קאפלה מעולם לא היה באירוויזיון – טועה! היו מספר שירי א-קאפלות וכולן נכשלו… (לטביה 2006 – מקום 16 בגמר ובלגיה 2011 – מקום 11 בחצי גמר). 77% הצבעה. אמדורסקי הצביע אדום.

אורן אטינגר

אורן אטינגר, בן 25 עלה לישראל לפני שנתיים מארה"ב, ביצע באודישן הראשון את השיר "Crazy" (במקור של Gnarls Barkley). ביצוע מקולי מאוד מדוייק, עדין ומיוחד – אך איפה ה"שגעון" שעליו מדבר השיר? אמנם ביצוע יפה אך חסרה לי העוצמה של Barkley. אטינגר הצליח לקבל 85% הצבעה. אהבתי את הקול המיוחד של אטינגר, פחות אהבתי את הגרסה הזו לשיר.עדן שאבי

עדן שאבי, בן 25 מראשון לציון, ניסה את מזלו ב- 2013 בתכנית "אייל גולן קורא לך", שם לא הגיע לשלבים המתקדמים. כעת, הוא מסמן את היעד הבא – אירוויזיון 2020. "ממה את מפחדת" (במקור של אייל גולן ובניה ברבי) הוא השיר שבחר לבצע באודישן הראשון. עדן שאבי הפגין קול גבוה ומיוחד, מדוייק, סלסולים מדהימים. הלוואי שלראשונה ייצג את ישראל באירוויזיון שיר ים-תיכוני אמיתי! אבל נראה שאמדורסקי לא מבין איך שיר ים תיכוני קשור לאירוויזיון וחבל… עדן שאבי עובר עם 72% הצבעה.

ליטל דוד

ליטל דוד, בת 32 מראש העין, בחרה לשיר את השיר "Jealous" (במקור של Labrinth) עימו היא הוכיחה שיש לה קול ענק שיוצא מעומק נשמתה. אני לא בטוח שהביצוע הזה היה מספיק לאירוויזיון ופה ושם היו מעט אי-דיוקים. 46% הצבעה. ו- SAVE אחד גדול מהמנחים.ציון חורי

ציון חורי, בן 36, זמר ושחקן אשר עמד על בימת אירוויזיון 2019 בזמן חזרות ה- Stand In (החזרות הראשוניות) של ישראל, ליטא וקרואטיה. ציון בחר לשיר את "Hurricane" (במקור של מרינה מקסימיליאן) ועורר ויכוח על שולחן השופטים. הביצוע של ציון חורי לטעמי היה מצויין לשיר שמאוד קשה מבחינה קולית. 77% הצבעה.

המתמודדים אשר לא עברו לשלב הבא:

  • יובל גז, בת 18 מבאר יעקב, בחרה לשיר את "Somewhere Over The Rainbow" (במקור של Judy Garland). קיבלה 69% הצבעה.
  • רותם אדרי טוכנר, בת 33 מיבנה, שימשה כזמרת הליווי של עומר אדם ולאחר מכן של איתי לוי. הזמרת הופיעה לבדה במהלך מופע החימום של ג'ניפר לופז בישראל – וכעת מעוניינת לפרוץ ולעמוד בפרונט. הזמרת בחרה לשיר מיקס של Djadja (במקור Aya Nakamura) ו"מסיבה בחיפה" (במקור של איתי לוי). המיקס הצליח לבלבל לגמרי את השופטים והביצוע הקולי לא היה במיטבו. 38% הצבעה.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

תגובות