אלן בוצוייר, כוכב הבא 2020, MAKO

אתם קבעתם: אלן בוצוייר ביצע את האודישן הטוב ביותר בפרק התשיעי של 'הכוכב הבא'. הזמר הצעיר אשר עלה מארגנטינה זכה ב- 53.85% מקולות הגולשים. עדן זהר סיון ונתנאל שרף במקום השני.

[fblike]

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שאלן בוצוייר הוא המתמודד אשר נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק התשיעי בו עברו ארבעה מתמודדים נוספים את שלב האודישן הראשון. הביצוע של אלן בוצוייר לשיר "בלילה" (במקור של עידן רייכל) נבחר על ידי 53.85% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים התשיעי.אלן בוצוייר, בן 22, עלה מארגנטינה למציאות כלכלית קשה. הזמר הצעיר הרשים את הצופים והשופטים עם השיר "בלילה" (במקור של עידן רייכל). ביצוע מאוד מדוייק ומלא רגש לשיר. ללא ספק, הביצוע הטוב ביותר בפרק האודישנים התשיעי. הזמר עשוי להגיע מאוד רחוק בתחרות. 84% הצבעה.תוצאות הסקר

את המקום השני תופסים עדן זהר סיון ונתנאל שרף אשר זכו במספר הצבעות זהה. עדן ביצעה את "Who's Lovin You" (במקור של Jackson 5) ואילו נתנאל שרף בחר לשיר את "מה אתה רוצה ממני" (במקום של חנן בן ארי). כל אחד מהם קיבל 23.08% מהקולות. במקום הרביעי, עם 0%, קיבל אילון אלקיים אשר ביצע באודישן את השיר "חיים שלמים" (במקור של אייל גולן).

בחירת הגולשים עד כה

עד כה בחרתם בשישה פייבוריטים על סמך האודישן הראשון: אור עמרמי ברוקמן, עדן אלנה, דנה לפידות, דוראל סעדון, מורן אהרוני, שירה גבריאלוב, דניאל בן חיים, גלית ויצמן ואלן בוצוייר.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]