אלדד כהן, הכוכב הבא 2020, MAKO

אתם קבעתם: אלדד כהן ביצע את האודישן הטוב ביותר בפרק העשירי של 'הכוכב הבא'. הזמר אשר ביצע את שירה של קרן פלס – "כלום לא טעים", זכה ב- 81.25% מקולות הגולשים. "התבלינים" במקום השני.

[fblike]

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שאלדד כהן הוא המתמודד אשר נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק העשירי בו עברו שני מתמודדים נוספים את שלב האודישן הראשון. הביצוע של אלדד כהן לשיר "כלום לא טעים" (במקור של קרן פלס) נבחר על ידי 81.25% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים העשירי.אלדד כהן, בן 31 מנתיבות, מדריך נוער בסיכון. הזמר החליט לתת ביצוע מיוחד ומרגש לשירה של קרן פלס "כלום לא טעים". הזמר נתן ביצוע בלתי נשכח לשיר שהוא יחסית לא מוכר. 78% הצבעה וכחולים מכל השופטים. נראה כי דווקא הקהל לא ממש התחבר.תוצאות הסקר

את המקום השני תפסה להקת "התבלינים", להקת רוק אשר הוקמה באילת ב- 2002 והוציאו מספר שירים לרדיו בישראל, החליטו להגיע בהרכב מצומצם ל'כוכב הבא 2020' – שחר נהרי וליאור לוי. השניים ביצעו את שירם "נמאס לי ממך" אשר הצליח מאוד ברדיו. ההרכב לא הצליח לעבור את 70% ההצבעה בתכנית אך זכו ל- SAVE על ידי המנחים. בסקר שנערך זכו ב- 18.75% מהקולות.

בחירת הגולשים עד כה

עד כה בחרתם בשישה פייבוריטים על סמך האודישן הראשון: אור עמרמי ברוקמן, עדן אלנה, דנה לפידות, דוראל סעדון, מורן אהרוני, שירה גבריאלוב, דניאל בן חיים, גלית ויצמן, אלן בוצוייר ואלדד כהן.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]