וינסנט בואנו (Vincent Bueno) הוא הזמר אשר ייצג את אוסטריה באירוויזיון 2020 אשר יתקיים ברוטרדם. הזמר יבצע את השיר "Alive". השיר יחשף במועד מאוחר יותר.

 

רשת הטלוויזיה האוסטרית (ORF) מאשרת הבוקר כי הזמר אשר ייצג את המדינה באירוויזיון הוא וינסנט בואנו (Vincent Bueno). הזמר יבצע בתחרות את השיר המקפיץ "Alive" אשר ייחשף במועד מאוחר יותר.
עם פרסום הידיעה הגיב הזמר לדברים: "וואו, רק לחשוב על כך שאני הולך להשתתף בתחרות עושה לי צמרמורת. האירוויזיון הוא כמו גביע אירופה למוסיקאים וזמרים. הבמה הענקית, כל הזמרים שעושים את הטוב ביותר, כל כותבי השירים והמפיקים באירופה שמתכנסים במקום אחד כדי לחגוג את עבודתם – זה מדהים ועוצר נשימה. קדימה, אוסטריה!"
וינסנט בואנו (Vincent Bueno)

זמר ה- R&B וינסנט בואנו (Vincent Bueno), בן 34, הוא זמר אשר נולד באוסטריה ממוצא פיליפיני. ב- 2008 זכה הזמר בתכנית טלוויזיה מוסיקלית אשר הופקה על ידי ORF. הוא כבר עמד על בימת האירוויזיון כאשר ליווה את הזמר נתן טרנט (Nathan Trent) באירוויזיון 2017 כזמר ליווי. בנוסף, התמודד הזמר בקדם האירוויזיון האוסטרי האחרון שנערך ב- 2016. אז ביצע את השיר "All We Need Is That Love" והגיע למקום ה- 6.
זו תהיה ההשתתפות ה- 48 של אוסטריה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנים: 1966 ו- 2014. זכייתה האחרונה עם השיר "Rise Like a Phoenix" בוצעה, כידוע, על ידי Conchita Wurst.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות