הערב שודר הפרק ה- 12 של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. ארבעה מתמודדים נוספים עברו את האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: מיכאל צידון, עטרה אוריה, בר פורמן, דיקלה מלכה, חן הדר, ולהקת "Wonder Years".

 

הערב שודר הפרק ה- 12 של 'הכוכב הבא 2020'. בפרק זה צפינו בשבעה אודישנים נוספים, כאשר חמישה מהמתמודדים עברו את 70 אחוזי ההצבעה ובעקבות זאת עברו לשלב הבא. בנוסף, מתמודדת אחת ניצלה על ידי המנחים וממשיכה גם לשלבים המתקדמים. המתמודדים אשר ממשיכים הערב לשלב הבא הם מיכאל צידון, עטרה אוריה, בר פורמן, דיקלה מלכה, חן הדר, ולהקת "Wonder Years". עד כה 48 מתמודדים עברו לשלב הבא.המתמודדים אשר עברו לשלב הבא:

חן הדר

חן הדר, בת 22 ומתגוררת במקביל באשקלון ובכרכור, בחרה לשיר באודישן הראשון את השיר "Jealous" (במקור של Labrinth). לזמרת כישורי שירה טובים ומדוייקים. האם התרגשתי? האם הביצוע עשה לי משהו? לא ממש…. 83% הצבעה.

מיכאל צידון

מיכאל צידון, בן 29, התמודד לפני 7 שנים ב"אייל גולן קורה לך", בחר לשיר את "חייאתי" (במקור של נסרין קדרי). שיר מרגש וביצוע מושלם. מיכאל צידון הוא זמר מצויין שעשוי להגיע מאוד רחוק בתחרות. לא הייתי מתנגד לביצוע כזה באירוויזיון… 72% הצבעה. אמדורסקי לא הצביע.עטרה אוריה

עטרה אוריה, בת 23, התגוררה בילדותה אצל משפחות אומנה ובפנימיות. כאשר הגיע לגיל 18 מצאה את עצמה ללא עורף משפחתי וללא קורת גג. עטרה סיימה את לימודיה בבית ספר רימון. הזמרת בחרה לשיר את "עכשיו או לעולם" (במקור של עידן רפאל חביב). עטרה אוריה נתנה ביצעה מרגש ומדוייק. קול מיוחד ביותר וביצוע בלתי נשכח. יחד עם זאת, לעיתים היא נראתה מעט מבוהלת וחסרת ניסיון בימתי. 73% הצבעה. אמדורסקי שוב לא הצביע.

דיקלה מלכה

דיקלה מלכה, בת 29, משמשת כזמרת ליווי של הזמר רותם כהן. הזמרת הוכיחה בעזרת השיר "Stone Cold" (במקור של Demi Lovato) את היכולות הקוליות המעולות שלה. בצורה לא ברורה, קיבלה רק 66% הצבעה. פלס ואמדורסקי הצביעו אדום אך אסי ורותם הצילו את המתמודדת ולחצו על SAVE.

Wonder Years

שגיא, ליאור ודן הם להקת "Wonder Years", אשר מנגנים יחדיו מגיל צעיר. השלושה בחרו לשיר את "It Must Be Love" (במקור של להקת Madness) והתגלו כהרכב פולק מיוחד ונדיר בתעשיית המוסיקה הישראלית. 77% הצבעה.

בר פורמן

בר פורמן, בת 16 ממגדל העמק, הגיעה לתכנית כצופה בקהל והתברר לה במפתיע כי היא עומדת לבצע אודישן מול השופטים והקהל. הזמרת הצעירה בחרה לשיר את השיר "Something's Got a Hold On Me" (במקור של Etta James) ונתנה ביצוע מפתיע ועוצמתי ביותר, בעיקר בזכות העובדה שהיא רק בת 16. בר פורמן זכתה ב- 78% הצבעה, למרות שקיבלה אדום מאיתי לוי ואסף אמדורסקי.המתמודדים אשר לא עברו לשלב הבא:

  • הילה וקנין, בת 28 מרמת גן, בחרה לשיר את "רק איתך" (הגרסה בעברית ל'הכלה מאיסטנבול' אשר בוצעה במקור על ידי מורן מזור). 17% הצבעה.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.