אור עמרמי ברוקמן, סך הכל בן 16, הצליח לכבוש את המסך בפרק הפתיחה של "הכוכב הבא 2020". הפרק הראשון זכה ל- 19.1% רייטינג, שיפור משמעותי לעומת העונה הקודמת.

 

"הכוכב הבא 2020" פתחה אמש את העונה השביעית. בקשת נחושים להחזיר את האירוויזיון בישראל רק כדי שאסי עזר יוכל להנחות את האירוע הגדול הזה שוב, ולכן כבר בפרק הראשון שלפו את התותחים הכבדים – ואנחנו מתכוונים בעיקר לאור עמרמי ברוקמן.למזלנו, בפרק תחילת העונה מצאו את השילוב הנכון בין השמת הדגש על המתמודדים לבין המנחים והמתמודדים. הליהוק של איתי לוי ל"כוכב הבא" התברר כליהוק מוצלח למד, גם המנחים היו הפעם "מעצבנים" קצת פחות, וכמות הפרסומת הייתה סבירה בהחלט.

רייטינג

הרייטינג לו זכה פרק הבכורה של התכנית זכה ב- 19.2% וכ- 505 אלף צופים צפו במשדר הבכורה. למרות שהעונה הקודמת הגיעה מיד לאחר ההצלחה הכבירה של נטע ברזילי, העונה הנוכחית מצליחה לשפר את אחוזי הרייטינג באופן משמעותי לעומת פרק הבכורה בעונה הקודמת שזכה רק ב- 15.1% רייטינג.אור עמרמי ברוקמן

ולגבי ברוקמן – היה אודישן אחד שהצליח להשאיר את כל השופטים וגם את הצופים בבית פעורי פה. אור עמרמי ברוקמן, בן 16 מתל אביב, הפך הבוקר לשיחת החולין במשרד שלי. בעצם בכל משרד. אור, מתמודד הכוכב הבא, הוא ילד מאומץ לזוג אבות גאים שביצע שיר של חנן בן ארי (זמר דתי להזכירכם) והצליח להרשים את כולם. הילד הצעיר הביא ביצוע מצמרר ומהפנט ובכך הצליח להביא את מספר האחוזים הגבוה ביותר בתולדות "הכוכב הבא".לא לחזור על אותה טעות

חשוב לזכור שגם בשנה שעברה, מיד לאחר האודישן המושלם של קובי מרימי, הוכתר מרימי לזוכה התחרות על ידי הצופים והתקשורת. וזו הייתה טעות. למרות האודישן המושלם, בהמשך העונה התגלה מרימי כמבצע בעייתי שמנסה לשחזר את האודישן הראשון ולא מחדש דבר. לכן הזמר אף הודח מהתחרות והוחזר בהמשך על ידי הפקת קשת רק בגלל הבאז התקשורתי סביב קובי מרימי. זו היתה טעות. בואו לא נחזור על אותה טעות פעמיים ונאחל לאור עמרמי ברוקמן שישכיל להפתיע אותנו בכל תכנית מחדש.

 

פרק האודישנים הבא ישודר ביום שבת, 23 בנובמבר, בשעה 21.15 בערוץ קשת (12).

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.