הנציג הארמני לתחרות האירוויזיון ייערך בעזרת הקדם אירוויזיון הארמני אשר ידוע בשם 'Depi Evratesil'. שלב קבלת השירים כבר החל ויימשך עד ה- 31 בדצמבר.

 

רשת הטלוויזיה הארמנית, AMPTV, מאשרת כי השיר הארמני לאירוויזיון 2020 יבחר בעזרת קדם האירוויזיון הארמני – Depi Evratesil.

לאורך ההיסטוריה של ארמניה בתחרות האירוויזיון, רק פעמיים נערך בארמניה קדם אירוויזיון: ב- 2017 נבחרה הזמרת ארצביק (Artsvik) בעזרת הקדם אירוויזיון כאשר השיר נבחר בבחירה פנימית בשלב מאוחר יותר. ב- 2018 נבחר הזמר סוואק חנגיאן (Sevak Khanagyan) עם השיר "Qami" בעזרת הקדם אירוויזיון.כבר כעת החלו בארמניה בקבלת שירים עבור הקדם האירוויזיון. ניתן לשלוח שירים עד ה- 31 בדצמבר 2019. בשלב זה לא ידוע האם יתקיים רק גמר או שיערכו גם חצאי גמר. בנוסף, לא פורמו מועדי התחרות.אלו הם חלק מהחוקים העיקריים בתקנון ה- Depi Evratesil:

  • כל זמר יכול להגיש שיר אחד בלבד.
  • הזמרים המתמודדים חייבים להיות בעלי אזרחות ארמנית או שורשים ארמניים.
  • השיר יכול להיות בכל שפה.

הנציגה האחרונה של ארמניה באירוויזיון 2019 הייתה הזמרת סרבוק (Srbuk) אשר ייצגה את המדינה עם השיר "Walking Out". הזמרת זכתה רק במקום ה- 16 בחצי הגמר, שהוא למעשה המקום הגרוע ביותר אליו הגיעה ארמניה באירוויזיון אי פעם.
השנה תהיה ההשתתפות ה- 14 של ארמניה בתחרות האירוויזיון, כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה מלטה הוא המקום הרביעי בשנת 2008 עם סירושו וב- 2014 עם Aram Mp3.

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות