מנחה אירוויזיון 2019 ו"הכוכב הבא", אסי עזר, הגיע לרוטרדם לצילומי הפתיחה של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" יחד עם שותפתו רותם סלע. הצילומים נערכו באולם ה- Ahoy Rotterdam שבו יערך האירוויזיון בחודש מאי.

[fblike]

 

בדומה לצילומי הפתיחה עבור עונת "הכוכב הבא לאירוויזיון 2018", אשר נערכו באולם בו התקיים האירוויזיון בליסבון, גם כעת מגיעים מנחי הטלוויזיה אסי עזר ורותם סלע לרוטרדם, שם יצלמו אייטם עבור פתיחת העונה של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020". הצילומים מתקיימים ברחובות רוטרדם ובאולם ה- Ahoy Rotterdam בו יערך אירוויזיון 2020 בחודש מאי.אסי עזר ורותם סלע בליסבון 2018

בשעות הצהריים פרסם אסי עזר בעמוד האינסטגרם שלו תמונה ליד האולם הגדול. הצילומים ברוטרדם צפויים להתקיים מספר ימים בודדים וישודרו בפרק הפתיחה של העונה אשר צפוי להיות משודר במהלך חודש דצמבר.

 

View this post on Instagram

 

@eurovision 2020, work in progress🤪. Good luck guys. ❤️ #ESC2020

A post shared by Assi Azar (@assiazar) on

 

View this post on Instagram

 

When you find the perfect coat 🌤💛🌤 @castrofashion

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

 

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!