הזמרת הגרמנייה, אלי ראיין (Aly Ryan), נחושה להתמודד השנה באירוויזיון. את מי היא תייצג? זה לא ממש משנה לה… הזמרת מנסה את מזלה בשוויץ, סן מרינו ואירלנד.


 

הזמרת הגרמניה, אלי ראיין (Aly Ryan), אשר הייתה הפייבוריטית בקדם האירוויזיון הגרמני בשנה שעברה (2019), ביצעה את השיר "Wear The Love", אך הגיעה לבסוף רק למקום הרביעי, נחושה להתמודד השנה באירוויזיון. ראיין חשפה בעמוד הטוויטר שלה את העובדה שהיא שלחה מספר שירים לרשת הטלוויזיה של אירלנד (RTÉ) בתקווה לייצגם בתחרות. הזמרת חשפה בעבר כי שלחה השנה גם שירים לועדה בשוויץ ורשת הטלוויזיה של סן מרינו. אגב, בסן מרינו עדיין לא החליטו לגבי שיטת הבחירה של הנציג והשיר כך שיתכן שהיה מוקדם מידי לפנות לרשת הטלוויזיה של הרפובליקה הזעירה.
כפי שפרסמנו בעבר, השיר האירי לאירוויזיון יבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה. אלי ראיין אינה אזרחית אירלנד ואינה מוכרת באי הקטן. הזמרת, אשר נולדה בגרמניה, מתגוררת כעת בכלל בארה"ב. למרות זאת, טוענת הזמרת שבעזרת בדיקת DNA שעברה היא מצאה שיש לה שורשים באירלנד. האם שיר טוב ושורשים באירלנד יספיקו כדי שהזמרת האנונימית תייצג את המדינה הזרה?
בנוסף, חשפה הזמרת כי קיבלה פניה מרשת הטלוויזיה הגרמנית (NDR) להתמודד בקדם האירוויזיון הגרמני. אך הזמרת סירבה משום שלטענתה נעשה לה "סיכול ממוקד" בקדם האירוויזיון הגרמני בשנה שעברה. לטענתה, 44 מתוך פאנל של 100 אוהדי אירוויזיון אשר שפטו בתחרות בחרו בה כמקום הראשון. השופטים והצבעת הקהל הן שהורידו את הזמרת למקום ה- 4. הזמרת תסכים לשתף פעולה עם ה- NDR רק במידה וישנו את שיטת הבחירה בגרמניה.

 


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: חוגגים בקרוב אירוע? מחפשים צלם? צילום אירועים בצפון זה LaVie Photography!