מחר ב- 08:00 בבוקר יחל אצלנו, באתר EuroMix שידור המצעד הישראלי הענק של שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון המסכם את שנת תשע"ט! הצטרפו אלינו!


 

מחר (יום ראשון) בשעה 08:00 בבוקר, יחל כאן באתר EuroMix שידור המצעד הישראלי הענק של שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון מכל הזמנים. עם סיום שנת תשע"ט הזמנו את כל הגולשים לבחור את השירים הישראליים האהובים ביותר אשר השתתפו באירוויזיון ובקדמי האירוויזיון השונים מאז 1973. המצעד הענק כולל 308 שירים שונים אשר עמדו לבחירה – מתוכם, 42 שירים התמודדו באירוויזיון ו- 266 שירים התמדדו בקדמי האירוויזיון לאורך השנים.

כל המעוניין לקבל תזכורת לנייד או למייל עם תחילת השידור מוזמן כבר עכשיו להרשם כמנוי לעמוד היוטיוב שלנו דרך הקישור הבא: https://bit.ly/2OPcNGP
למצעד תוכלו להאזין דרך עמוד היוטיוב שלנו. קישור מדוייק לדף השידור יפורסם בשעות הבוקר. במהלך השידור נפרסם את 100 השירים הגדולים והאהובים ביותר לאורך ההיסטוריה של ישראל בתחרות האירוויזיון. לשידור תוכלו להאזין דרך המחשב, הטלפון הנייד או אפילו הסמארט טיוי שלכם לאורך כל שעות הבוקר…
מיהו השיר הטוב ביותר בכל הזמנים? מהו שיר הקדמים הטוב ביותר? לאיזה מקום יגיע קובי מרימי? כמה שירים תצליח להכניס ירדנה ארזי למצעד? כמה שירים יצליח צביקה פיק להכניס למצעד? האם פנינה רוזנבלום תכנס למצעד? כל התשובות לשאלות הרבות – מחר החל מ- 08.00!

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!