ברחבי הבלקן התפשטה שמועה עיקשת כי הזמרת סנידה (Senidah) נבחרה לייצג את סלובניה באירוויזיון 2020 בבחירה ישירה, למרות שהטלוויזיה הסלובנית כבר החלה בקבלת שירים עבור הקדם אירוויזיון הסלובני.

אתרי חדשות רבים, בעיקר בסרביה, מדווחים כי הזמרת סנידה (Senidah) נבחרה על ידי רשת הטלוויזיה הסלובנית (RTVSLO) לייצג את סלובניה באירוויזיון 2020. הזמרת נבחרה בבחירה ישירה למרות שרק בתחילת החודש החלו ב- RTVSLO לאסוף שירים עבור הקדם אירוויזיון הסלובני, הידוע בשם- EMA.
סנידה, בת 34, היא אחת מכוכבות ה- R&B הגדולות באזור הבלקן. היא החלה את הקריירה המוסיקלית שלה עם יציאת סינגל הבכורה "Pustinjom" ב- 2010. הזמרת בנתה את הקריירה שלה באיטיות. היא התמודדה בעבר בקדם אירוויזיון הסלובני (EMA) בשנת 2014 כסולנית הלהקה Muff, שם הגיעה למקום השני. את ההכרה הגדולה היא קיבלה עם הוצאת השיר "Slađana" בשנת 2018.
על פי הדיווחים, סנידה מאוד מאושרת מקבלת ההזמנה לייצג את סלובניה באירוויזיון והיא החלה בהקלטות עבור השיר המיועד לאירוויזיון. על פי הטלגרף הסרבי, תחרות האירוויזיון היא אהבתה הגדולה של הזמרת וכעת היא מנסה לבנות קריירה בינלאומית, כך שהדברים מתחברים יחדיו והתחרות תיהיה הזדמנות מצויינת לזמרת להציג את שיריה לאירופה.

תגובה רשמית מטעם הזמרת או מטעם רשת הטלוויזיה הסלובנית לא התקבלה. למרות הידיעה, עדיין ניתן להמשיך לשלוח שירים עבור הקדם אירוויזיון הסלובני בעזרת האתר הרשמי של RTVSLO.

הזוכים בקדם אירוויזיון הסלובני האחרון, EMA 2019, היו הצמד זאלה קרלי וגשפר שאנטל (Zala Kralj & Gašper Šantl) אשר ייצגו את סלובניה באירוויזיון 2019 עם השיר "Sebi". הצמד הצליח לעלות לגמר האירוויזיון, שם זכו במקום ה- 15 עם 105 נקודות.

זו תיהיה ההשתתפות ה- 26 של סלובניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השביעי בשנת 1995 ו- 2001.

מקור: הטלגרף הסרבי

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!