הזמר הרומני מיכאי טראיסטאריו הידוע גם כ- M I H A I, קורא בעמוד הפייסבוק שלו למלחינים רומנים וזרים לשלוח לו שירים כשהמטרה היא לנצח באירוויזיון 2020. הזמר נחוש לייצג את רומניה באירוויזיון.

מיכאי טראיסטאריו (Mihai Trăistariu) כמעט זכה באירוויזיון 2006 עבור רומניה עם השיר "Tornerò". למעשה הוא הגיע למקום הרביעי והעניק לרומניה את התוצאה הטובה ביותר עד 2006. כעת, לאחר מספר ניסיונות לחזור אל הבמה הגדולה, הוא נחוש לזכות באירוויזיון!
הזמר הרומני קורא בעמוד הפייסבוק שלו לשלוח לו שירים שיתאימו להגשמת המטרה: "אני נחוש לנצח באירוויזיון, ובגלל שכמה מהקולגות שלי מכנים אותי 'מלך הבלדות', הגעתי למסקנה שאני יכול להרשים את השופטים הבינלאומיים והקהל בעיקר עם שיר רגוע. לרומניה מגיע את המקום הראשון!" אומר מיכאי.

הזמר קורא לכל מלחין אפשרי, רומני או זר, צעיר או מבוגר – לשלוח לו שירים למייל [email protected]. כך, אומר הזמר, הסיכוי לקבל את השיר המושלם גדול יותר. אז אם אתם מלחינים ויש לכם כמה שירים טובים במגירה – אולי תוכלו להגשים לו את החלום!
כאמור, זו לא הפעם הראשונה שמיכאי מנסה לחזור לבינת האירוויזיון. בשנת 2016 הגיע הזמר אל המקום ה- 5 בקדם האירוויזיון הרומני עם "Paradiso". ב- 2017 כמעט ניצח, מקום שני, עם "I Won't Surrender". בשנת 2018 ניסה הזמר שוב את מזלו עם השיר "Heaven" שם זכה במקום ה- 7 ובשנת 2019 שלח לקדם אירוויזיון הרומני את השיר "Baya" אך פרש לפני התחרות משום שלטענתו מארגני התחרות לא היו אובייקטיבים. מיכאי התמודד עד היום ב- 8 קדמי אירוויזיון ברומניה!

 


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!