נדב גדג', נציג ישראל באירוויזיון 2015, שחרר שיר חדש בשם "38 מעלות" אשר ישמש כשיר הנושא של הסרט "פול גז" בוא ייככב. את השיר כתב גדג' יחד עם המפיק המוסיקלי הנרי (Henree).

[fblike]

נדב גדג' שחרר השבוע סינגל חדש בשם "38 מעלות" לקראת צאת הסרט החדש "פול גז" בוא מככב הזמר בתפקיד "דידי". קובי מחט שימש כתסריטאי ובימאי הסרט. הסרט צפוי לצאת לאקרנים ב- 8 באוגוסט.

השיר צפוי להכלל באלבום השני של הזמר, אשר יכלול גם את הלהיטים "אולי נדבר" אשר יצא בדצמבר 2017 ו"מה את אומרת" אשר שוחרר באוגוסט 2018.למרות הצלחתם של שיריו הקודמים, נראה כי השיר הנוכחי לא נהנה מהשמעות רבות ברדיו מאז צאתו. אנחנו מחזיקים לזמר אצבעות כי גם שיר זה יזכה להצלחה כמו שיריו הקדומים.

במהלך צילומי הסרט הסתבך הזמר בתקרית קשה כאשר החל לקלל את צוות ההפקה ואת במאי הסרט, להשתולל ואף היה מעורב בתגרה אלימה על הסט. הצוות שלא הצליח להשתלט על הזמר זימנו ניידת משטרה לסט וגדג' פונה לבית חולים. כוכב האירווזיון קיבל טיפול ושוחרר לביתו לאחר אבחנה כי הוא סובל מהתייבשות, כך טענו מקורביו של הזמר. זאת לא הייתה הפעם הראשונה שגדג' הסתבך, לפני פחות מחצי שנה הודח גדג' מהלהקה צבאית בה שירת לאור בעיות משמעת.נדב גדג'

נדב גדג' זכה בעונה השנייה של תכנית "הכוכב הבא" ובעקבות זאת נסע לייצג את ישראל באירוויזיון 2015 עם השיר "Golden Boy", שם זכה במקום ה- 9 בגמר הגדול. השיר הישראלי הפך ללהיט גדול בישראל ואף בוצע במופע הפתיחה של גמר אירוויזיון 2019 בתל אביב. ב- 2015 הוציא מספר שירים נוספים בשפה האנגלית אשר זכו להצלחה גדולה ואף הוציא את אלבום הבכורה שנקרא על שמו. בסוף שנת 2017 הוציא הזמר את שירו הראשון בעברית "אולי נדבר" וב- 2018 שחרר את השיר "מה את אומרת".

HENREE

השיר "38 מעלות" נכתב והופק יחד עם הכותב והמפיק Henree אשר היה מעורב גם כן בתחרות האירוויזיון. הנרי כתב את השיר "Without You" אשר התמודד בקדם אירוויזיון 2008. שיר זה היה אחד מתוך ארבעה שירים אשר בוצעו על ידי בועז מעודה. השיר הגיע אל המקום השני.

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!