דסטיני צ'וקוניירה (Destiny Chukunyere), זוכת אירוויזיון הילדים 2015 וכמעט פיינליסטית ב- Britain’s Got Talent 2017, מתמודדת באודישנים ל- X Factor המלטזי, אשר הזוכה בה עשוי לייצג את מלטה באירוויזיון 2020.
בשנה שעברה החליטה רשת הטלוויזיה המלטזית (TVM) להחליף את הקדם אירוויזיון המסורתי בתחרות ה- X Factor אשר נערכה לראשונה במלטה. הזוכה בעונה הראשונה נבחרה כנציגה המלטזית לאירוויזיון, בדומה לכוכב נולד לאירוויזיון אשר מתקיים בישראל. כעת, החלו במלטה ללהק את מתמודדי העונה השנייה של ה- X Factor. בין המתמודדים ניתן למצוא את דסטיני צ'וקוניירה (Destiny Chukunyere), אשר זכתה באירוויזיון הילדים 2015 כאשר ייצגה את מלטה עם השיר "Not My Soul".

חשוב לדייק ולומר שבמלטה עדיין לא אישרו את השתתפותם באירוויזיון 2020 ולכן לא בטוח שהנציג המלטזי ייבחר בעזרת תחרות ה- X Factor, ולמרות זאת – סבירות גבוהה ביותר שמלטה תשתתף באירוויזיון הבא משום שמדינה הזעירה לא פספסה שום תחרות מאז 1990. בנוסף, גורמים ברשת הטלוויזיה המלטזית יודעים לומר שברגע שמלטה תאשר באופן רשמי את השתתפותה, יכריזו על תחרות ה- X Factor כשיטת הבחירה של הנציג המלטזי לאירוויזיון.
מי זו דסטיני צ'וקוניירה?

הזמרת הצעירה תהיה בחודש הבא בת 17. בשנת 2015 ייצגה את מלטה באירוויזיון הילדים עם השיר "Not My Soul" וזכתה במקום הראשון. שנתיים לאחר מכן, ב- 2017, נסעה לבריטניה כדי להתחרות בתחרות Britain’s Got Talent, שם בשלב האודישנים התקבלה פה אחד, כולל תמיכתו של סיימון קאוול בילדה הצעירה. צ'וקוניירה הגיעה עד שלב חצאי הגמר וזכתה במקום ה- 6. במאי 2019 הגיעה הזמרת לישראל כחלק מהמשלחת המלטזית לאירוויזיון 2019. צ'וקוניירה, בת ה- 16, שימשה כזמרת הליווי של נציגת מלטה מיקלה פאץ' (Michela Pace).

זה ברור שזה רק עניין של זמן עד שנראה את דסטיני צ'וקוניירה על בימת האירוויזיון כנציגת מלטה!

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות