נטע ברזילי (זוכת אירוויזיון 2018) ומארוב (Maruv – זוכת הקדם אירוויזיון האוקראיני 2019) הופיעו אמש במאש-אפ משותף לשירים "Nana Banana" ו- "Siren Song" מול עשרות אלפי צופים ברוסיה.נטע ברזילי (זוכת אירוויזיון 2018) ומארוב (Maruv – זוכת הקדם אירוויזיון האוקראיני 2019) הופיעו אמש יחדיו, על במה אחת, במופע הסיום של Europa Plus LIVE באיצטדיון לוז'ניקי שבמוסקבה, מול קהל של עשרות אלפי צופים. הבנות, הופיע במאש-אפ משותף של השירים "Nana Banana" והשיר "Siren Song" עימו מארוב הייתה אמורה להתמודד באירוויזיון 2019.

לפני תחילת הביצוע המשותף שאג הקהל ועודד את נטע ברזילי בתשואות רמות. בשל תקלה טכנית עברו דקות ארוכות עד שהבנות עלו לבמה. עם סיום ההופעה הודתה הזמרת האוקראינית לנטע ברזילי בעמוד האינסטגרם, שם רשמה שהיא שמחה מאוד להופיע עם הזמרת הישראלית ומקווה לפגוש אותה שוב בקרוב.

בהמשך המופע ביצעה נטע ברזילי את השיר עימו זכתה באירוויזיון 2018 – "Toy".הזמרת מארוב (Maruv) ניצחה בגמר האוקראיני הידוע בשם Vidbir. מארוב נבחרה לייצג את אוקראינה באירוויזיון 2019 עם השיר "Siren Song" בתל אביב. לאחר זכייתה, הטלוויזיה האוקראינית דרשה מהזמרת לבטל את סיבוב הופעותיה ברוסיה – אחרת לא תוכל לייצג את אוקראינה באירוויזיון, זאת בשל המתיחות המתמשכת בין אוקראינה לרוסיה.

בהמשך פרסמה הזמרת את התנצולתה על כך שלא תייצג את מדינתה באירוויזיון והסבירה שפרט לביטול הופעתיה ברוסיה נדרשה לשמש כ"דוברת" של מדיניות אוקראינה כלפי רוסיה, ובמידה ותסטה מהמסרים אותם תרצה הטלוויזיה האוקראינית להעביר לעולם, תיאלץ הזמרת לספוג קנסות כבדים.

הטלוויזיה האוקראינית, פנתה אל יתר המתמודדים בגמר האוקראיני אך כולם סירבו לייצג את המדינה. בשל כך, נאלצה רשת הטלוויזיה האוקראינית לפרוש מתחרות האירוויזיון בשנת 2019.

 

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!