נציגי עיריית רוטרדם נחתו בישראל כדי לקבל ייעוץ והכוונה מבכירי עיריית תל אביב-יפו בנושא אירוח האירוויזיון. עיריית רוטרדם שואפת לזכות במכרז ולארח את אירוויזיון 2020 בעירם.

 

אתר TheMarker מדווח ששלושה נציגים מרוטרדם, אשר מתמודדת על אירוח אירוויזיון 2020 מול העיר מאסטריכט, הגיעו לביקור קצר בישראל כדי לפגוש אנשי מקצוע בעיריית תל אביב שהיו אחראים על ההפקה והמיתוג של התחרות בישראל.
במהלך הביקור ביקשו הנציגים לקבל טיפים וייעוץ לגבי הפעילות שהציעה עיריית תל אביב-יפו ברחבי העיר במהלך ימי התחרות ועל הליכי ההעבודה וההתנהלות מול איגוד השידור האירופי (EBU).

אנשי המקצוע של עיריית תל אביב-יפו ביצעו ביקור דומה, לאחר זכייתה של נטע ברזילי באירוויזיון 2018, בעיר סטוקהולם שבשוודיה אשר אירחה את אירוויזיון 2016.
בכירים בעיריית תל אביב-יפו הדגישו בפני הנציגים ההולנדים כי יש להתמקד באירועים למקומיים ולא לתיירים. "יש חשיבות גדולה בלשים את הפוקוס על התקשורת הבינלאומית ולתת להם תחושה שהם מחובקים", ציין הבכיר.

רוטרדם היא העיר השנייה בגודלה בהולנד. בעיר נמצא הנמל הגדול ביותר באירופה. בעיר אולם מתאים אחד: Ahoy Rotterdam אשר מכיל כ- 16,000 מקומות. האולם אירח בעבר את אירוויזיון הילדים בשנת 2007, בנוסף לאירועים בינלאומיים נוספים כמו טקס פרסי ה- MTV לשנת 1997 ו- 2016.

בימים הקרובים יבקרו ברוטרדם ובמאסטריכט נציגים של ההפקה ההולנדית אשר יבחנו את האולמות והאזורים אשר ישמשו את התחרות. החלטה סופית לגבי העיר המארחת תתקבל עד אמצע חודש אוגוסט.

 

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות