דימה בילאן (Dima Bilan) מעוניין לשוב להתמודד על בימת האירוויזיון. הזמר הרוסי אשר ניצח באירוויזיון 2008 מאותת לטלוויזיה הרוסית כי הוא מוכן לייצג את רוסיה באירוויזיון הקרוב.

[fblike]

בימים האחרונים התראיין זוכה אירוויזיון 2008, דימה בילאן (Dima Bilan), למספר רשתות תקשורת בהם סיפר כי הוא מעוניין לשוב להתמודד בתחרות האירוויזיון, בפעם השלישית. הזמר הרוסי יודע כי מאז 2013 נבחר השיר הרוסי בבחירה פנימית על ידי הטלוויזיה הרוסית ולכן מודה כי השתתפות נוספת באירוויזיון אינה תלויה רק בו. נראה כי בילאן מאותת לטלוויזיה הרוסית לבחור בו בבחירה ישירה לייצג את רוסיה באירוויזיון 2020.

לפני מספר ימים אף העלה פוסט לעמוד הפייסבוק הרשמי שלו בו הוא מרואיין לרשת הרדיו הרוסית 'LOVE', בו הוא מודה כי ישמח לייצג את רוסיה שוב באירוויזיון:

דימה בילאן באירוויזיון

הזמר הרוסי ייצג בעבר פעמיים את רוסיה באירוויזיון. הפעם הראשונה הייתה עם השיר "Never Let You Go" אז זכה במקום השני, הפעם השנייה הייתה עם השיר "Believe" אז הביא לרוסיה את הזכייה הראשונה והיחידה עד היום. פרט לכך התמודד בילאן פעמיים בקדם האירוויזיון הרוסי: בשנת 2005 עם השיר "Not That Simple" (מקום שני) ובשנת 2012 יחד עם חברת להקת t.A.T.u, יוליה וולקובה (Julia Volkova), עם השיר "Back To Her Future" (מקום שני).

דימה בילאן, בן ה- 37, נחשב גם כיום לאחד הזמרים המבוקשים ברוסיה. בימים אלה הוא מתאושש מפציעה חמורה. הזמר שבר את רגלו בשני מוקדים ובשל כך עבר ניתוח מסובך בחודש פברואר.

אין זו פעם ראשונה שבה זוכי אירוויזיון חוזרים אל בימת התחרות. הידוע ביותר הוא הזמר האירי ג'וני לוגן (Johnny Logan) אשר זכה בתחרות פעמיים כזמר. גם שניים מארבעת זוכי האירוויזיון הישראלים שבו אל בימת האירוויזיון: יזהר כהן חזר ב- 1985 עם "עולה עולה" (מקום 5) ודנה אינטרנשיונל חזרה ב- 2011 עם "Ding Dong" (מקום 15 בחצי גמר). בין הזוכים האחרונים, הכריז הזוכה השוודי מונס זלמרלוב (Måns Zelmerlöw) כי הוא מעוניין לשוב אל בימת התחרות בעתיד הקרוב.

 

זו תהיה ההשתתפות ה- 23 של רוסיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2008 עם השיר "Believe" בביצוע של דימה בילאן (Dima Bilan).

מקור: Facebook, KP

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: אם אתם מחפשים מגנטים לאירועים בצפון אז יש לנו את ההצעה המושלמת בשבילכם!