אירוויזיון 2019 שובר שיאים: ממוצע של 38.2% רייטינג לתאגיד השידור 'כאן'. האירוויזיון צפוי להיות אחד האירועים הנצפים בישראל בשנה הנוכחית.

מעל 1.3 מיליון צופים צפו אמש בגמר אירוויזיון 2019. צופים אלה מהווים 38.2 אחוזי רייטינג. שיא השידור נקבע בזמן ביצועו של קובי מרימי עם השיר "Home", אז השידור עמד על 44.5 אחוזי רייטינג.

אירוויזיון 2018, אשר גם הוא היה נצפה ביותר בשל הצפי לזכייתה של נטע ברזילי, הניב ממוצע של 35 אחוזי רייטינג.האירוויזיון הנצפה ביותר בישראל מאז החלה שיטת המדידה הוא אירוויזיון 1999 אשר נערך בישראל. באותה שנה ממוצע הצפייה עמד על 48.9%. נתונים כאלה אינם ניתנים להשגה בימים אלה בשל ריבוי הערוצים הישראליים.

נתונים אלה נחשבים לנתונים נאים ביותר עבור ערוץ 'כאן', ובוודאי בהשוואה לשנים קודמות. הגמר הגדול של אירוויזיון 2019, אשר יערך בשבת הקרובה, צפוי להביא ל'כאן' מעל ל- 35% אחוזי רייטינג.רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!