איגוד השידור האירופי ביקש מצוות השיפוט בחצי הגמר השני: התעלמו מהביצוע על המסך! תשפטו את השירים על פי השיר והביצוע הקולי בלבד. זאת לאחר חזרה בעייתית של חצי הגמר השני.

[fblike]

העיתון השוודי, AFTONBLADET, דיווח אתמול כי לאחר חזרה גנרלית מבולגנת ובעייתית לחצי הגמר השני, איגוד השידור האירופי (EBU) שלח הוראות מיוחדות לצוותי השיפוט באירופה, בהם נכתב כי איגוד השידור האירופי מתנצל על כך שהפקת הטלוויזיה לא הושלמה כראוי ומבקשת מכל צוותי השיפוט להתמקד בשיר ובביצוע הקולי במקום לשים דגש על ההופעה הכוללת וכיצד השיר נראה על המסך.

העיתון השוודי מדווח כי אנשים בהפקה הישראלית נאלצו להתנצל בפני זמרים שונים על בעיות טכניות אשר התרחשו בזמן החזרות.
הידיעה השוודית באה לאחר דיווחים רבים על משלחות אשר אינן מרוצות מההפקה הישראלית. ביניהן: הולנד, מולדובה, ועוד… חלק מן המשלחות זכו לחזרה שלישית ונדירה אשר אושרה על ידי איגוד השידור האירופי באופן חריג בשל כשלים טכניים בבימוי השיר.

איגוד השידור האירופי מבקש להדגיש כי הבקשה המיוחדת נתנה לצוותי השיפוט בחצי הגמר השני בלבד, ואילו בגמר הגדול יתבקשו השופטים לשוב לשפוט על פי ההופעה הכוללת.
[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!