מדונה בישראל: כוכבת הפופ נחתה הלילה בישראל ובשעות הצהריים ערכה את החזרה הראשונה שלה על בימת האירוויזיון. לא ברור האם נחתם הסכם בין נציגי הזמרת לאיגוד השידור האירופי.

כפי שדיווחנו בימים האחרונים, מדונה נחתה הלילה בישראל כמצופה יחד עם הצוות אשר ילווה את הזמרת באירוויזיון הקרוב. עם הגעתה ארצה, הזמרת יצאה בשיירה למלון דן בתל אביב, שם נסגרה עבורה ועבור הצוות המלווה שלה קומה שלמה.

היום בצהריים עלתה כוכבת הפופ לראשונה על במת האירוויזיון, שם ערכה את החזרה הראשונה לקראת הופעתה בגמר ביום שבת.

אתר YNET מדווח כי מדונה הגיעה בשעות הצהריים אל המתחם אחרי שבשעות הבוקר נרשמה תקרית בין אנשיה לבין נציגי ה- EBU שלא אישרו את עלייתה לחזרות משום שהחוזה ביניהם עדיין לא נחתם. אחרי דין ודברים בין מנהלה האישי של מדונה, גיא עוזרי, לנציגי איגוד השידור האירופי המשבר נפתר ומדונה עלתה לבמה וערכה חזרות במשך שעות. לא ברור האם לבסוף נסגר הסכם בין ה- EBU לנציגי הזמרת, או שמא עדיין לא.

מתחם האקספו נסגר למבקרים ולקהל במהלך החזרה של הזמרת. הזמרת צפויה להופיע בגמר האירוויזיון כהופעת הביניים, בזמן שכל הצופים נקראים להצביע למדינה המועדפת עליהם.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!