היום מתוכננות שתי חזרות גנרליות של חצי הגמר השני. במהלך החזרה אשר תחל בשעה 22:00 יקבעו 50 אחוזים מתוצאות חצי הגמר השני.

היום אחה"צ, בשעה 16:00, תחל חזרה גנרלית ראשונה מול קהל, של חצי הגמר הראשון, אשר תכלול גם את הופעתן של בריטניה, איטליה וגרמניה. החזרה תכלול הנחייה מלאה של ארבעת מנחי התחרות: בר רפאלי, ארז טל, לוסי איוב ואסי עזר. בנוסף, תכלול את כל הופעות הביניים והמעברים אשר צפויים להיות משודרים על מסך הטלוויזיה.

בשעה 22:00 תחל חזרת השופטים של חצי הגמר השני, גם היא חזרה מלאה מול קהל אשר תיהיה זהה לשידור החי אשר יתקיים יום למחרת. בחזרה זו יצפו 205 שופטים מ- 41 המדינות המתמודדות בתחרות אשר יקבעו כבר מחר בלילה 50 אחוזים מהתוצאות הסופיות. התוצאות המלאות ייחשפו בשבת בלילה אך ביום שלישי, במהלך שידור חצי הגמר הראשון, נגלה מי הם עשרת העולים לגמר הגדול של התחרת.

אנו ניהיה כאן כדי לדווח ולעדכן על המתרחש על בימת האירוויזיון במהלך שתי החזרות הגנרליות.
יום רביעי – 15 במאי:
16:00-17:40 – חצי גמר שני, חזרה גנרלית ראשונה (כולל גרמניה, איטליה ובריטניה)
19:20-19:40 – מסיבת עיתונאים של מנחי האירוויזיון (בר רפאלי, ארז טל, לוסי איוב ואסי עזר)
22:00-00:10 – חצי גמר שני – חזרת השופטים
 

אנו ניהיה כאן מידי יום עם עדכונים מתוך החזרות ומסיבות העיתונאים, עם כל הדיווחים, השמועות, ההימורים והפרטים החשובים לקראת תחרות אירוויזיון 2019. רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

 

 

 

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: אם אתם חוגגים אירוע סימן שאתם זקוקים לצלם מגנטים.

תגובות