ארבעה ימים לפני הגמר הגדול והופעת הביניים המרכזית של גמר התחרות עדיין לא ידועה. איגוד השידור האירופי טוען כי ללא חתימה על חוזה מדונה לא תוכל להופיע באירוויזיון.

אתר ה- Jerusalem Post מדווח כי טרם נחתם חוזה עם נציגיה של מדונה, ולכן, נכון לרגע זה, מדונה לא תוכל להופיע בשבת. זאת למרות שאתר YNET דיווח אתמול כי מטוס הציוד של מדונה כבר נחת בישראל. אוהלים אשר אמורים לשמש את הזמרת ואנשיה כבר הוקמו במתחם האירוויזיון והקומה החמישית במלון דן תל אביב שוריינה עבור הזמרת.
"איגוד השידור האירופי מעולם לא אישר את הופעתה של מדונה כהופעת ביניים", אמר יון אולה סאנד, מקפח האירוויזיון מטעם ה- EBU. "לא חתמנו עם נציגיה על חוזה, ואם אין לנו חוזה חתום היא לא יכולה להופיע על בימתנו". לטענתו של סאנד, איגוד השידור האירופי עדיין מנהל משא ומתן על מדונה לגבי הופעתה.

מדונה באירוויזיון – סיוט הפקתי

בוואלה! תרבות מדווחים כי גורמים בתאגיד 'כאן' מתרעמים על ההתנהלות. "זה ממש הזוי שעוד אין הסכם", אומר גורם בתאגיד כאן, "בגלל העיכוב בחתימה על החוזה, בשבוע שעבר מפיקת האירוויזיון (זיוית דוידוביץ') כבר חשבה לוותר על מדונה, אבל מנכ"ל 'כאן' אלדד קובלנץ והבמאי יובל כהן מאוד רוצים את מדונה. באיגוד השידור האירופי לא אהבו את זה שהחתימה מתעכבת כל כך ושעוד לא נסגר החוזה. הרי זו הפקה ענקית. מדונה צפויה לבוא עם תאורן משלה ובמאי משלה, וזה עלול לפגוע מהותית בכל ההכנות שלנו לאירוויזיון, מבחינת חזרות, מיקומים של תאורה, מצלמות ועוד, כי היא באה עם צוות משלה שיש לו דרישות משלו. זה בעייתי באופן לא אחראי. אם היא בסוף תגיע, נראה לי שהביקור של מדונה הולך להיות הבלאגן הכי גדול אי פעם. זה הולך להיות סיוט הפקתי". גורם אחר המעורב בהבאת מדונה לאירוויזיון אומר: "זה אבסורד וזוהי חוסר מקצועיות מצד אנשי מדונה שחיכו עד עכשיו כדי לחתום על החוזה", אמר.
בוואלה דיווחו כי באחרונה פרצו כמה משברים הנוגעים גם להגדלת הדרישות של מדונה אשר עוסקים בעינייני תקציב, זכויות יוצרים ותוכן ההופעה.

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות