היום מתוכננות שתי חזרות גנרליות של חצי הגמר הראשון. במהלך החזרה אשר תחל בשעה 22:00 יקבעו 50 אחוזים מתוצאות חצי הגמר הראשון.

[fblike]

היום אחה"צ, בשעה 16:00, תחל חזרה גנרלית ראשונה מול קהל, של חצי הגמר הראשון, אשר תכלול גם את הופעתן של ישראל, צרפת וספרד. החזרה תכלול הנחייה מלאה של ארבעת מנחי התחרות: בר רפאלי, ארז טל, לוסי איוב ואסי עזר. בנוסף, תכלול את כל הופעות הביניים והמעברים אשר צפויים להיות משודרים על מסך הטלוויזיה.

בשעה 22:00 תחל חזרת השופטים של חצי הגמר הראשון, גם היא חזרה מלאה מול קהל אשר תיהיה זהה לשידור החי אשר יתקיים יום למחרת. בחזרה זו יצפו 205 שופטים מ- 41 המדינות המתמודדות בתחרות אשר יקבעו כבר מחר בלילה 50 אחוזים מהתוצאות הסופיות. התוצאות המלאות ייחשפו בשבת בלילה אך ביום שלישי, במהלך שידור חצי הגמר הראשון, נגלה מי הם עשרת העולים לגמר הגדול של התחרת.

אנו ניהיה כאן כדי לדווח ולעדכן על המתרחש על בימת האירוויזיון במהלך שתי החזרות הגנרליות.
יום שני – 13 במאי:

16:00-17:40 – חצי גמר ראשון, חזרה גנרלית ראשונה (כולל ישראל, צרפת וספרד)
19:20-19:40 – מסיבת עיתונאים של איגוד השידור האירופי ותאגיד השידור 'כאן'
19:40-20:50 – מסיבת עיתונאים העוסקת באירוויזיון לילדים (Junior Eurovision)
22:00-00:10 – חצי גמר ראשון – חזרת השופטים
 

אנו ניהיה כאן מידי יום עם עדכונים מתוך החזרות ומסיבות העיתונאים, עם כל הדיווחים, השמועות, ההימורים והפרטים החשובים לקראת תחרות אירוויזיון 2019. רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

 

 

 

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: אם אתם חוגגים אירוע סימן שאתם זקוקים לצלם מגנטים.