הזמר ההולנדי, דאנקן לורנס, עלה לבמה לחזרה שנייה עם השיר "Arcade". השארו מעודכנים עם כל הדיווחים מתל אביב…

[fblike]

הולנד על הבמה: הפייבוריט של השנה, הזמר דאנקן לורנס (Duncan Laurence), מתחיל את ההופעה כאשר הוא מצולם ממש מרחוק והמצלמה מתקרבת אליו לאט לאט, כאשר הוא שוב יושב ליד אורגן קטן ומנגן. הכדור המואר מופיע כעת לכל אורך השיר כאשר הוא נמצא ממש קרוב אל דאנקן, על האורגן. בפזמון הראשון נכנסים לייזרים אשר נותנים אפקט של מים ברקע. בסיום השיר שוב חוזרים למצלמה שמתרחק מהבמה. זוויות הצילום השתפרו משמעותית (אך עדיין יש מקום לשיפור).

בביצוע השני לא השתמשו בהתחלה בצילום אשר מתקרב אל דאנקן ובסיום בצילום שמתרחק אלא ניסו זוויות צילום אחרות. מתחילת השיר הכדור היה כבוי וממוקם על הרצפה ולא נעשה בו כלל שימוש. ביצוע קולי מושלם בשני הביצועים.
בביצוע השלישי הבמה מעט חשוכה יותר. הכדור המאיר שוב מונח על האורגן אך הוא כבוי בתחילת השיר ונדלק לקראת המעבר, לפני הפזמון האחרון.

נראה שהמשלחת ההולנדית ניסתה בכל פעם לשנות משהו בההעמדה כדי לבדוק מה עובד טוב יותר על המסך. עולה לגמר? חד משמעית כן! מנצח? ייתכן…
דאנקן לורנס

דאנקן לורנס, או בשמו האמיתי, דאנקן דה מור (Duncan de Moor), הוא זמר, כותב ומפיק מוסיקלי בן 25. לורנס החל בקריירה מוזיקלית בשנת 2014 עם השתתפותו בעונה החמישית של The Voice Of Holland תחת ההדרכה של אילזה דה-לאנגה, נציגת הולנד לאירוויזיון 2014 (מקום שני). לורנס הגיע עד חצי הגמר של התחרות.

למרות השתתפותו בתכנית לפני 5 שנים, נחשב לורנס לאלמוני בתעשיית המוסיקה בהולנד ובחירתו להתמודדות באירוויזיון על ידי ועדה מקצועית הפתיעה רבים. לאחר חשיפת הזמר לתקשורת אמר לורנס לעיתונות ההולנדית: "בשנים האחרונות הרבה זמרים ידועים ייצגו את הולנד בתחרות. אני לא זמר "ידוע" אבל גם זה דבר חיובי. להולנד יש המון מוסיקאים צעירים ומוכשרים. ההשתתפות שלי מוכיחה ששום דבר לא בלתי אפשרי. אתה יכול פתאום לקבל את ההזדמנות לייצג את המדינה שלך על במה בינלאומית. אני מאוד גאה לייצג את המדינה שלי. אתן כל כל כולי!"

 

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של הולנד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1957, 1959, 1969, ו- 1975. זכייתה האחרונה של המדינה היתה לפני 44 שנים.

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!