נדב גדג' ואילנית צפויים לקחת חלק בגמר האירוויזיון. השניים יצטרפו אל נטע ברזילי ודנה אינטרנשיונל למופע הפתיחה של הגמר הגדול.

נציג ישראל לאירוויזיון 2015, נדב גדג', אשר זכה במקום ה- 9, צפוי לחזור השנה על בימת האירוויזיון להופעת אורח. גדג' צפוי להופיע בפתיחת הגמר יחד עם דנה אינטרנשיונל ונטע ברזילי.

אל השלושה תצטרף גם נציגת ישראל הראשונה, אילנית, אשר תיקח חלק במופע הפתיחה של הגמר ותבצע קטע קצר של השיר "אי שם". אילנית, אשר השתתפה באירוויזיון 1973, זכתה במקום ה- 4. הזמרת חזרה אל בימת האירוויזיון בשנת 1977 אז זכתה רק במקום ה- 11.
הגמר יחל בטקס קבלת המשלחות, שבו ייראו המשלחות יורדות ממטוס ומגיעות לבמת התחרות. לאחר ה"נחיתה", המשלחות ייפגשו את דנה אינטרנשיונל אשר תפתח עם קטע מהשיר "תל אביב" ("תל אביב, יא חביבי, תל אביב"), שבוצע במקור על ידי עומר אדם ונכתב על ידי דורון מדלי לכבוד מצעד הגאווה בתל אביב בשנת 2013. בהמשך אמורים להשתלב נטע ברזילי, נדב גדג' ואילנית.
בעבר כבר אושר כי אמן החושים ליאור סושרד יופיע בגמר הגדול. פרט אליו מתוכננים הופעה משותפת של ארבעת האייקונים: קונצ'יטה וורסט (Conchita Wurst), מונס זלמרלוב (Måns Zelmerlöw), אלני פוריירה (Eleni Foureira) וורקה סרדוצ'קה (Verka Serduchka). גלי עטרי צפויה לבצע את השיר "הללויה", נטע ברזילי תבצע את שירה החדש "Nana Banana" וכמובן, הופעת הביניים המרכזית – מדונה!

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

 

פרסומת: אם אתם מחפשים מגנטים לאירועים בצפון אז יש לנו את ההצעה המושלמת בשבילכם!

תגובות