הזמרת הארמנית, סרבוק, עלתה לבמה לחזרה ראשונה עם השיר "Walking Out". השארו מעודכנים עם כל הדיווחים מתל אביב…

הנציגה הארמנית, סרבוק (Srbuk), לובשת מעיל ארוך שחור ומגפיים שחורים. הבמה מאוד חשוכה עם הבזקים של אדום ולבן ומלאה בעשן. סרבוק מבצעת את השיר לבד על הבמה, ללא זמרי ליווי וללא רקדנים. סרבוק עומדת על הבמה ללא תזוזה עד לאחר הפזמון הראשון, אז היא מתחילה לזוז מעט על הבמה. במעבר של השיר יורדת הזמרת על ברכיה. הביצוע הקולי נשמע טוב, היא מצליחה לדייק בשיא השיר. בביצוע השלישי של השיר התווספו עשן והרבה זיקוקי פירוטכניקה שתורמים מאוד לשיר. מביצוע לביצוע סרבוק נראית יותר ויותר בטוחה והשיר מקבל יותר ויותר אנרגיה.
סרבוק (Srbuk) נבחרה לייצג את ארמניה באירוויזיון כבר בנובמבר 2018. הזמרת מבצעת בעיקר מוסיקת פופ וסול. היא התפרסמה בשנת 2012, כאשר זכתה במקום השני ב- X Factor Armenia. לאחר התחרות הקימה סרבוק להקה אשר עמה הופיעה באזור ברחבי ארמניה, כך לאט לאט הפכה סרבוק והלהקה לפופולריים בארמניה. בשנה שעברה השתתפה הזמרת ב- The Voice of Ukraine, שם הצליחה להתברג למקום הרביעי.

 
השנה תהיה ההשתתפות ה- 13 של ארמניה בתחרות האירוויזיון, כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה מלטה הוא המקום הרביעי בשנת 2008 עם סירושו וב- 2014 עם Aram Mp3.

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות