עיבוד השיר הישראלי לאירוויזיון, "Home", יעבור שינויים קלים לקראת התחרות. את קובי מרימי ילוו על הבמה חמישה זמרי ליווי. ההופעה הישראלית תיהיה מבוססת בעיקר משחקי תאורה ומסכים.

לקראת הופעתו של קובי מרימי בגמר הגדול של אירוויזיון 2019, החליט הבימאי של השיר הישראלי, יואב צפיר, לערוך מספר שינויים בעיבוד השיר. בפתיח של השיר יתווסף כלי נגינה נוסף מלבד הפסנתר, כדי להרים מעט את האווירה הרגועה של הפתיחה.
את קובי מרימי ילוו על הבמה חמישה זמרי ליווי, ביניהם הזמרת מעיין בוקריס אשר ליוותה את נטע ברזילי באירוויזיון 2018. הזמרים יעמדו בצידי הבמה ולא יזוזו הרבה, אך הם יובלטו בעזרת משחקי תאורה ומסכים.

כפי שמשלחות רבות בחרו להקרין את פניהם של הזמרים באירוויזיון 2017 על מסכי הלד, כך גם פניו של מרימי יוקרנו על המסכים ובעזרת תאורה ייתנו אפקט של שמש. את השיר יסיים מרימי בהליכה מהבמה המרכזית אל קודקוד הבמה.
 

זו תהיה ההשתתפות ה- 42 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. אירוויזיון 2019 יתקיים בתל אביב בחודש מאי בזכות ניצחונה של נטע ברזילי באירוויזיון האחרון.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: יש מאות צלמי מגנטים בצפון – אז אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.