הזמר ההולנדי, דאנקן לורנס, מנסה להנמיך ציפיות לקראת התחרות. הוא חושף כי הוא חושש בעיקר מהשיר האיטלקי, ולבינתיים מצלם סרט תיעודי על ההכנות לתחרות.

בשבועות האחרונים, ערים רבות הכריזו שהן מעוניינות לארח את אירוויזיון 2020, ביניהם האג ומאסטריכט. גם רשתות השידור השונות בהולנד כבר מתקוטטות זו עם זו לגבי עריכת האירוויזיון. בתגובה לכך אומר נציג הולנד באירוויזיון 2019, דאנקן לורנס (Duncan Laurence), "ראשית, אנחנו צריכים קודם כל לזכות! אל תלכו עם הראש בעננים".
לורנס חשף כי הוא החל בצילומים לסרט תיעודי העוסק בהכנות לקראת תחרות האירוויזיון. בנוסף, מספר הזמר כי המדינה שממנה הוא בעיקר חודשש בתחרות היא איטליה: "מחמוד (Mahmood) הוא זמר מצויין עם שיר מעולה. יש לו בסיס מעריצים גדול והכל נראה מבטיח".

דאנקן לורנס, או בשמו האמיתי, דאנקן דה מור (Duncan de Moor), הוא זמר, כותב ומפיק מוסיקלי בן 25. לורנס החל בקריירה מוזיקלית בשנת 2014 עם השתתפותו בעונה החמישית של The Voice Of Holland. לורנס הגיע עד חצי הגמר של התחרות. באירוויזיון יתמודד בחצי הגמר השני עם השיר "Arcade".
 

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של הולנד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1957, 1959, 1969, ו- 1975. זכייתה האחרונה של המדינה היתה לפני 44 שנים.

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות