צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

עכשיו זה רשמי: דנה אינטרנשיונל תפתח את גמר אירוויזיון 2019. הזמרת הבינלאומית תבצע את "תל אביב" ו"דיווה". נראה שהזמרת תשתלב גם בחצי גמר.

דנה אינטרנשיונל תפתח את גמר אירוויזיון 2019 בתל אביב עם קטע מהשיר "תל אביב" ("תל אביב, יא חביבי, תל אביב"), שבוצע במקור על ידי עומר אדם ונכתב על ידי דורון מדלי לכבוד מצעד הגאווה בתל אביב בשנת 2013.
הגמר יחל בטקס קבלת המשלחות, שבו ייראו המשלחות יורדות ממטוס ומגיעות לבמת התחרות. לאחר ה"נחיתה", המשלחות ייפגשו את דנה אינטרנשיונל, שתעמוד על במה מוגבהת ותבצע את השיר "תל אביב". בנוסף, תשיר את להיטה הענק "דיווה", אשר זכה במקום הראשון באירוויזיון 1998, בדיוק לפני 21 שנים. הופעתיה של אינטרנשיונל ילוו על ידי עשרות רקדנים ישראלים.

מאוחר יותר בערב, צפויה דנה להשתתף בקטע בשילוב המגיש הבריטי גרהם נורטון (Graham Norton). דנה תופיע גם בחצי הגמר.

מתאגיד כאן נמסר בתגובה: "אנו שמחים על העניין הרב באירוויזיון בכלל ובמופעים בפרט. הקהל באולם והצופים בכאן 11 יזכו למופע שטרם נראה כמותו בישראל. אנו ממליצים להתאזר בסבלנות עד חצי הגמר הראשון ב-14 במאי".
 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: יש מאות צלמי מגנטים בצפון – אז אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

תגובות