מועדון הקצב של אביהו פנחסוב: כל הפרטים על הלהקה אשר מתמודדת ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" ועשויה להפתיע את כולנו באירוויזיון 2020.

[fblike]

 

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב הוא הרכב מוסיקלי אשר הוקם ב- 2012 ומשלב מוסיקה ים-תיכונית, בלקנית, רוק ומוסיקת מועדונים משנות ה- 60. בראש ההרכב עומד הזמר והיוצר אביהו לנדוור ואילו אחד מחברי ההרכב הוא נגן הבוזוקי חיים רומנו. הלהקה נקראת על שמו של הסולן אביהו לנדוור ושם משפחתו של גיטריסט הלהקה מארק פנחסוב.

ב- 2015 שחררה הלהקה את אלבום הבכורה "מועדון הקצב של אביהו פנחסוב" אשר כלל בתוכו תשעה שירים. ב- 2016 ביצע ההרכב את שיר הנושא של סדרת הטלוויזיה תאג"ד – "ימים יפים".

 'הכוכב הבא': האודישן הראשון – "ימים יפים"

ההרכב ביצע באודישן הראשון את שיר הנושא של הסדרה תאג"ד – "ימים יפים". הביצוע המטורף הביא להרכב 79% הצבעה. כל חמש השופטים העבירו את ההרכב, אך נראה שהקהל פחות התלהב מהביצוע.

בסקר שנערך באתר נבחר ההרכב למקום השלישי בסקר האודישן הטוב ביותר לפרק האודישנים השני, אחרי עדן אלנה וינאי בן חמו, כאשר הם עוקפים את ללי קולישקין ולואי עלי בכמות ההצבעות. זאת למרות אודישן בלתי נשכח.'הכוכב הבא' – האודישן הגורלי – "אברום"

בשלב האודישן הגורלי בחרו לשיר את "אברום" (שיר יווני) ועשו זאת בהומור רב תוך כדי שאביהו מקדיש את השיר לכדורגלן העבר ראובן עטר. ביצוע הזוי כמו שרק הלהקה הזו יכולה לבצע. כנראה שבן אל הגדיר זאת נכון: "השפיטה של העונה". השאלה אם הם יגיעו לגמר כמו שפיטה? מועדון הקצב של אביהו פנחסוב קיבלו 5 כחולים ונכנסו לנבחרת הסופית של הכוכב הבא בקלות רבה.

באודישן הגורלי הצליחו חברי ההרכב להתמקם שוב במקום השלישי בסקר האודישן הטוב ביותר בפרק השני של השלב הגורלי, כאשר רביב כנר במקום הראשון ומורן אהרוני במקום השני.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 20 הגדולים

בשלב הדו קרב בחרו 'מועדון הקצב' לשיר את "Zingara" (במקור של Bobby Solo) כאשר המשך השיר השתלב עם שירם המקורי "נשמה כפרה מאמי" אשר יצא באלבום הבכורה שלהם ב- 2015. ביצוע ביזארי במהלכו החליט אביהו להרים על כתפיו את אחד הצופים המופתעים מהקהל. ביצוע מלא אנרגי אבל ביזארי לחלוטין. "אתה חד משמעית הפרפורמר הכי קיצוני בעונה. זה היה מטורף" אמר עליו סטטיק, "זה בין ההופעות הכי טובות שראיתי בחיים שלי" אמר בן אל, אך ההרכב קיבל רק 52% הצבעה כאשר איתי לוי ואסף אמדורסקי הצביעו אדום.

'מועדון הקצב' מפסידים בדו קרב ומועמדים להדחה, לאחר שלינוי וגיל מנצחים עם 67% הצבעה. לבסוף מחליטים השופטים כי ההרכב צריך להמשיך בתחרות.

 

בסקר שנער ב- EuroMix העניקו הגולשים למועדון הקצב את המקום השישי והמכובד עבור הביצוע לשיר "נשמה כפרה מאמי". אלה-לי להב קטפה את המקום הראשון.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 16 הגדולים

ההרכב התמודד מול לואי עלי בדו-קרב. מועדון הקצב בחרו לשיר הפעם את "עיניים שלי" (במקור של יהודה פוליקר) בביצוע שונה מאוד ממה שהורגלנו לראות עד כה ממועדון הקצב. הבמה נראתה מדהים אך הביצוע הזה לא עבד עליי ונראה שגם על האחרים לא. פלס אמרה לו "אני מתתי על זה, ואני אוהבת כל מה שיוצא מהשרוול שלך". 45% הצבעה – אדום מאיתי לוי ושירי מימון. לואי עלי קיבל 78% הצבעה ולכן מועדון הקצב הועמדו להדחה. בסיום התכנית החליטו השופטים כי ההרכב צריך להמשיך לשלב הבא.

'הכוכב הבא' – הכיסא החם – 13 הגדולים

מועדון הקצב התמודדו בשלב "הכיסא החם" והיו זקורים ל- 69% הצבעה. ההרכב בחר לשיר את "Let's Dance" (במקור של David Bowie). ביצוע מבולגן מאוד ולא מוצלח של ההרכב. בן אל אמר לו "אני חושב שאתה מוכשר. אבל אנחנו בשלב של אירוויזיון, והצחוקים האלה, בעייני, כבר נגמרו". גם קהל הצופים לא הצליח להתחבר ונתן לו רק 27% מתוך 60%. לסיכום – 43% הצבעה – אדום מבן אל ושירי מימון. ההרכב מתיישב על "הכיסא החם" ובסיום התכנית הודחו חברי ההרכב מהתחרות בשל אחוזי ההצבעה הנמוכים.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

[fblike]