אור עמרמי ברוקמן: כל הפרטים על הזמר הצעיר אשר מתמודד ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" ועשוי להפתיע את כולנו באירוויזיון 2020.

אור עמרמי ברוקמן, תלמיד תיכון בן 16 מתל אביב, מוסיקאי אשר שר, מנגן וכותב שירים. בן לשני אבות אשר אומץ בגיל שנה וחצי מאוקראינה. אור מספר כי בילדותו היה "ממציא לעצמו אימא" כי התבייש בעובדה שהוא בן לשני אבות אך עם השנים הוא קיבל את עצמו וכעת זה לא משנה עבורו מי ילד אותו – אלה הם ההורים שלו והוא מרגיש אליהם הכי טבעי ומחובר בעולם.באוגוסט 2019, לפני "הכוכב הבא" שחרר אור את סינגל הבכורה שלו "אין סוף למחשבות" אשר נכתב והולחן על ידו.

'הכוכב הבא' – האודישן הראשון

אל האודישן הראשון הגיע עמרמי ברוקמן לחוץ מאוד, שם הוא ביצע את השיר "מה אתה רוצה ממני" (במקור של חנן בן ארי). הזמר הצעיר נתן ביצוע מצמרר וכובש – ובעיקר מפתיע בזכות העובדה שמדובר בילד בן 16 בלבד! אור השאיר את השופטים והצופים בבית פעורי פה. הזמר זכה ב- 97% – מדובר באחד משיאי התחרות התחרות.אור גנב את ההצגה במהלך הפרק הראשון של העונה. בבוקר לאחר התכנית בה הופיע הפך לשיחת היום בכל משרד ומקום עבודה. הזמר התראיין לתכניות טלוויזיה ובנוסף, האודישן של אור נבחר לאודישן הטוב ביותר בפרק הראשון על ידי קהל הגולשים של האתר.

הקשר של עמרמי ברוקמן לחנן בן ארי לא התחיל באודישן המדובר. מתברר שבאחת מהופעותיו בזאפה חיפה, חנן קלט את אור ליד הבמה והחליט להעלות אותו ולבצע יחד איתו את "אמא אם הייתי יכול". בעקבות האודישן המעולה ב"כוכב הבא" אמר חנן בן ארי בתכנית "גלית ואילנית": "זה היה מדהים. זה שיר שמגיע מהקרביים שלי אז כל פעם שמישהו אחר שר אותו אני מאוד חשדן. אור לקח את זה כל כך למקום שלו. הוא נתן לזה אינטרפרטציה אחרת, עם הסלסולים משלו. הוא הפך את זה ממש לביצוע שלו. רואים שזה אדם שעבר בחיים שלו דברים. אני אוהב אותך אור, אתה זמר ענק".'הכוכב הבא' – האודישן הגורלי

בשלב האודישן הגורלי בחר הזמר הצעיר לשיר את "ניצחת איתי הכל" (במקור של עמיר בניון). האודישן היה עוד אודישן מצויין שבו אור נתן את כל כולו. כל השופטים העניקו לזמר 'כחול' ובעקבות זאת נכנס אור לנבחרת הסופית של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. בסקר שנערך באתר שלנו בתום האודישן הגורלי נקבע, שוב, שאור עמרמי ברוקמן נבחר לאודישן הטוב ביותר בפרק האודישנים הראשון של השלב הגורלי. הביצוע של ברוקמן לשיר "ניצחת איתי הכל" (במקור של עמיר בניון) נבחר על ידי 40.38% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק זה.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 20 הגדולים

אור עמרמי ברוקמן התמודד בדו קרב מול אור אדי. הזמר הצריך היה צריך 51% הצבעה כדי להמשיך לשלב הבא. בשלב זה הוא בחר לשיר את השיר "כל יום כמו נס" (במקור של אמיר דדון). פרט לביצוע הקולי המושלם, לא נתקלתי בתחרות הזו בזמר שיודע להגיש שיר בצורה כל כך מושלמת עם כל כך הרבה כוונה ורגש. "מצד אחד באישיות שלך אתה הולך וניהיה יותר ויותר צנוע, אבל בביצועים שלך אתה ניהיה יותר ויותר מגה סטאר", אמר עליו סטטיק. "אין ספק שאתה הדבר הכי מדהים בתכנית ובאירוויזיון מאוד יאהבו אותך" אמר אמדורסקי. 88% הצבעה – כחול מכל השופטים.

בסקר שנער ב- EuroMix העניקו הגולשים את המקום השני לאור על הביצוע לשיר "כל יום כמו נס". את המקום הראשון קטפה אלה-לי להב.

 

'הכוכב הבא' – דו קרב – 16 הגדולים

אור עמרמי ברוקמן התמודד יחד עם אלה-לי להב בדו קרב מול ללי קולישקין וגאיה שאקי. השניים בחרו לשיר את הלהיט "Señorita" (במקור של Shawn Mendes & Camila Cabello) ועשו בצורה מושלמת. הביצוע הזה יהפוך לאחד הביצועים הבלתי נשכחים של העונה. סטטיק אמר להם בסיום השיר ש"הביצוע היה מדהים. זה ביצוע של אירוויזיון, של VMA…" שירי מימון הוסיפה "היה ביצוע מעולה, ודווקא השירים האלה הם לא פשוטים. אתם הורסים את הבריאות!" 95% הצבעה – כחול מכל השופטים.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.