מגישת הטלוויזיה שצפויה להנחות את העונה הקרובה של "אקס פקטור לאירוויזיון", חשפה כי בעיה רפואית תמנע ממנה להמשיך להנחות בטלוויזיה בזמן הקרוב.

לירון ויצמן. צילום: אוהד רומנו

לפני מספר ימים פרסמנו כי בחצי הגמר של אקס פקטור לירון ויצמן לא חשה בטוב ולכן את חלקו הראשון של חצי הגמר הנחה הזמר רן דנקר (שלרוב משמש כשופט בתוכנית) ואותו החליף הזמר עדן חסון כשופט אורח. את חלקו השני של חצי הגמר הנחה המנחה הוותיק גיא זו-ארץ כשעדן בן זקן שימשה כשופטת אורחת. כעת התמונה מתבהרת ומסתבר שויצמן סובלת מבעיה רפואית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
לאחר התלבטות ארוכה, לירון ויצמן פרסמה ברשתות החברתיות את תחושותיה בזמן האחרון:

"אז נפלתי, ונדמה לי שנפלתי חזק. בעשרים השנים האחרונות הדבר שכולם יודעים עלי, ושאני גם נהנת להתגאות בו תמיד, זה שאני הארד וורקרית, לא מפחדת מעבודה קשה, אפילו וורקוהולית. לכן, גם כשהבוסים וידאו איתי מספר פעמים אם אני בטוחה שאני לוקחת על עצמי לצלם שני ריאליטי גדולים במקביל, בכלל לא היססתי והרגעתי אותם. אני?! קטן עלי.

אז מה אם זה יולי אוגוסט ויש לי בית, שתי ילדות קטנות, ובעולם יש קורונה. זה הזמן שלי, זה הזמן להכות על הברזל, ועוד דברים שאני רגילה במשך שנים להגיד לעצמי ולשמוע מהסביבה.

אז כחלק מההכנות שלי לחודשיים של צילומי האח והאקס, ביקשתי מהמאמן שלי להגביר מאמץ. וגם בגזרת הבית לא ויתרתי, וכדי להתמודד עם רגשות האשם שכבר החלו לכרסם על מה שעוד יגיע, הייתי עם וסביב בנותיי כמה שאפשר. ניסיתי להספיק ולדחוס ולצאת ולבלות ולהיות ולהספיק. ואז זה קרה. נפצעתי. עוד לא נפשית אבל בהחלט פיזית.

וכולם אמרו שאני חייבת לנוח. אבל עכשיו?! לנוח?! הרכבת כבר יצאה. אי אפשר לעצור. אני אהיה בסדר. אני תמיד בסדר.
וכך נכנסתי לחודשיים וחצי המסחררים והמאתגרים של חיי. עבדתי, חייכתי, התלבשתי, מדדתי, צחקתי, נסעתי, עברתי לסניקרס, וכשאף אחד לא ראה בלעתי משככי כאבים וכשהם כבר לא עזרו אז קצת יותר חזקים, שרק לא ירגישו. ובלילה בכיתי לסמיצ׳י ואמרתי לעצמי שבספטמבר הכל ייגמר.

לא הבנתי אז, שבספטמבר הכל רק יתחיל, השיקום שלי וההצלה שלי מעצמי.

אני עוד לא בשלב הסיכומים והמסקנות כי אני ממש עוד בלב הארוע, אבל רק אתן לכם טיפ קטן באהבה ממני. כשאתם מרגישים שהמנוע שלכם הלך, והגוף מסמן לעצור, אל תתעלמו. תהיו טובים לעצמכם. תורידו הילוך, תעצרו בצד. ואם במקום זה, תעבירו להילוך חמישי, אל תהיו מופתעים כשתגיע ההתרסקות 🙂

אז אני בעצירת חירום כרגע, וכנראה שזה ייקח קצת זמן עד שאשוב לכביש המהיר".
הבעיה הרפואית לא צפויה להשפיע משמעותית על צילומי אקס פקטור לאירוויזיון, מאחר ורוב העונה כבר צולמה מלבד הגמר. נכון לעכשיו לא ידוע האם תנחה ויצמן את הגמר או שימצאו לה מחליפים כמו בחצי הגמר. נאחל לה החלמה מהירה ורק בריאות!

נזכיר שהתכנית "אקס פקטור לאירוויזיון" צפויה להתחיל במהלך חודש אוקטובר בהנחייתה של ויצמן ובהשתתפותם של נטע ברזילי, מירי מסיקה, רן דנקר, אביב גפן ומרגלית צנעני כשופטים. בסיום העונה יבחר הזמר והשיר שייצגו את ישראל באירוויזיון 2022.
אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: מחפשים צלם חינה? LaVie Photography הם הטובים ביותר!